Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bérigény? Mennyi fizetésre...

Bérigény? Mennyi fizetésre számíthatok?

Figyelt kérdés

szakmai asszisztens munkakör


feladatok: vevőkkel, beszállítókkal való kapcsolattartás,beszerzéssel kapcsolatos ajánlatkérések, megrendelések kiadása,vállalatirányítási rendszer és az ISO-val kapcsolatos dokumentumok kezelése,kapcsolattartás a könyveléssel,szükségszerű bejelentések elvégzése(egyszerűsített foglalkoztatás, EKÁER)munkavállalók személyi anyagának kezelése,cégvezetés munkájának támogatása,

elvárások: felsőfokú végzettség,

angol nyelv kommunikációs szintű ismerete (írásban, szóban),10 ujjas gépírástudás, számítógépes ismeretek,

megbízható, önálló munkavégzés,jó kommunikációs és szervező készség,

előny:angol üzleti nyelv ismerete írásban, szóban,

beszerzés területén szerzett tapasztalat, műszaki/kereskedelmi felsőfokú végzettség.


Mind az elvárásoknak, mind az előnyöknek eleget teszek.Vidéki megyeszékhely, magyar tulajdonú termelő cég, foglalkoztatottak száma: 31 fő.



2015. nov. 13. 16:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
Nettó 160, a Zalaegerszegre való tekintettel.
2015. nov. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
65%
Nettó 120000 maximum.
2015. nov. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%
én is 120E-re tippelek, ha sok mindenre hajlandó vagy akkor olyan 170E, bár ha nem fel sem vesznek.
2015. nov. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

nettó 160-at minimum szeretnék megkapni.

Ezelőtt egy nagyobb multinál voltam, amit sajnos családi okok miatt kénytelen voltam otthagyani. Ott 185 nettó+ 15 cafeteriát kaptam. Amikor pedig hasonló pozícióban dolgoztam, ott is megkaptam a 180at kézbe, igaz, bejelentve ott annál kevesebb volt.

Nem örülök ennek a visszalépésnek..

2015. nov. 13. 17:50
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
egy 31 főt foglalkoztató magyar (ezen a hangsúly) cégnél aligha kapsz 160E-t, még a 120 is nagy eredmény.
2015. nov. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. A 120-at nagyon keveslem. 160 alatt semmiképpen sem adom.
2015. nov. 13. 18:00
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondják. Kis, magyar cégnél egy ilyen munkakör nem ér 160-at.

Asszisztens... jól hangzik, de magyarul titkárnő.

nálunk pont ezt csinálja a titkárnő, amiket leírtál. szó szerint.

ez egy német tulajdonú energetikai multi, több ezres létszámmal. itt sincs meg a nettó 160 ebben a munkakörben, inkább olyan 130. + cafeteria.

2015. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

Ezért elég vicces egy elvárás ez... Legyél egyszerre:


- Key account (650)

- Beszerző (550)

- Titkárnő (280)

- HR asszisztens (300)


Ez így élből 4 pozíció. Mögé írtam, hogy nálunk mennyi a bruttója a pozícióknak EGYENKÉNT. Persze én is valami non-szensz br.- 200e-re tippelek - már ha bejelentenek egyáltalán normálisan.

2015. nov. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen még egyszer.

160 alá semmiképpen sem adom, de megmondom őszintén még arra is húzom a számat. Ha ez tényleg igaz, ahogy írjátok ( márpedig tapasztalat, hogy igaz) akkor ez egyértelműen visszalépés lenne nekem.

egyébként németül is tudok, csak az ide nem kell.

2015. nov. 13. 21:21
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért elég vicces egy elvárás ez... Legyél egyszerre:


- Key account (650)

- Beszerző (550)

- Titkárnő (280)

- HR asszisztens (300) "



A megoldás, hogy egy 31 fős cégről van szó... ilyen kicsi cégeknél ritka, hogy a munkakörök élesen elválnak, főleg az adminisztratív területen, például 31 emberre tuti nem jut annyi HR-es ügyintézni való, hogy felvegyenek akár félállásban valakit, a cégek 99%-a azt csinálja, hogy felvesz 2-3 adminisztratív munkatársat, ők pedig elvisznek minden ilyen melót, azért a sok elvárás (cserébe egy ilyen pici cégnél nem is kell általában túl komolyan érteni ezekhez a dolgokhoz)

2015. nov. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!