Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miben különbözik a Symica...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben különbözik a Symica fogamzásgátló a Yadine-tól?

Figyelt kérdés

Eddig már 2-3 éve Yadine-t szedtem, de az orvosom most Symicát írt fel, mondván ua., mint a Yadine.

Mire számíthatok ezzel kapcs? Merjem szedni? Kell szünetet tartani a 2 között?


(3hónapja voltam rákszűrésen és vérvételen, most pedig telefonon hívtam fel a dokit, hogy írjon ki tabit, majd bemegyek érte. Az asszisztens volt csak bent tegnap ő is atmondta,h ez jó)



2012. júl. 2. 18:18
 1/3 bensdorp ***** válasza:
A Symiciában 30%-kal kevesebb az ösztrogénkomponens, ezzel kisebb a terhelés, és a mellékhatások is ritkábbak/enyhébbek. A biztonsági szintje fogamzásgátlás terén ugyanakkora. A filmbevonó anyagokban is van egy kis eltérés, de összességében a 2 gyógyszer egyenértékű. A szünetről a nőgyógyászodat kérdezd meg!
2012. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Annyit mondott még, hogy ez a Symicia a legjobb. A szünet végett meg majd felhívom.

Amúgy nekem a Yadine-nak sem voltak mellékhatásai. Elképzelhető, hogy a váltás miatt majd lesznek?

2012. júl. 3. 10:18
 3/3 A kérdező kommentje:
Aztmondta ugyanúgy kell, mintha a korábbit folytatnám tovább, csak ezt máshogy hívják.
2012. júl. 3. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!