Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A következő betegségekkel van...

A következő betegségekkel van esély a leszázalékolásra, érdemes megpróbálni?

Figyelt kérdés
Szorongó ( elkerülő ) személyiségzavar, generalizált szorongás, borderline személyiségzavar, szociális fóbia, depresszió.
2015. dec. 1. 12:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sokkal komolyabb fizikális tünetekkel sem tudják leszázalékoltatni magukat az emberek manapság. Próbálkozz meg ha akarsz, veszíteni nem veszítesz semmit. Ezeket a "betegségeket" még ráadásul direkt módon is tudnám produkálni, ha nagyon akarnám.
2015. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Óh, akkor a politikusaink jelentős része már leszázalékolt lenne, holott ők meg felszázalékolták magukat.
2015. dec. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ma voltam. Mit a fene, úgy kivágnak, barátom....
2015. dec. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A súlyosságától függ, nekem van ismerősöm, akit depresszióval leszázalékoltak, nem tudom milyen állapotban kellett hozzá lennie, mert most már jobban van.
2015. dec. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Kizárt!


(Hacsak nem adsz borítékot.)

2015. dec. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért ennyire kizárt. Pl depressziósan, szociális fóbiával évek óta még a lakást sem tudom elhagyni, nemhogy egy munkahelyen helytállni. A szociális fóbiával, szorongással pici gyerek korom óta küzdök, ha 34 év alatt nem tudtam meggyógyulni, akkor nem tudom, milyen esélyem lehet valaha is normális életre, munkavégzésre. Első válaszoló, látszik, hogy halvány fogalmad sincs róla, hogy min megy kersztül egy ilyen beteg, nem csak a fizikai betegség a betegség, sőt, egy lelki betegség akár jobban le tudja korlátozni az embert abban, hogy dolgozzon, mint egy fizikai.
2015. dec. 1. 13:47
 7/15 A kérdező kommentje:
Lady Lavender, te milyen diagnózissal voltál bizottság előtt? Esetleg privátban megírnád, hogy mégis hogyan zajlott és mióta kezelnek, mióta vagy beteg, miben korlátoz téged a betegséged?
2015. dec. 1. 13:50
 8/15 anonim válasza:

"Nem értem, miért ennyire kizárt. Pl depressziósan, szociális fóbiával évek óta még a lakást sem tudom elhagyni, nemhogy egy munkahelyen helytállni. A szociális fóbiával, szorongással pici gyerek korom óta küzdök, ha 34 év alatt nem tudtam meggyógyulni, akkor nem tudom, milyen esélyem lehet valaha is normális életre, munkavégzésre. Első válaszoló, látszik, hogy halvány fogalmad sincs róla, hogy min megy kersztül egy ilyen beteg, nem csak a fizikai betegség a betegség, sőt, egy lelki betegség akár jobban le tudja korlátozni az embert abban, hogy dolgozzon, mint egy fizikai."


Elmondom mit fognak kérdezni tőled a bizottság tagjai!


A. Milyen orvosi leleteid,igazolásaid,jelentéseid vannak?

B. Kezeltek-e kórházban? Főleg zárt osztályon?

C. Volt-e öngyilkossági kísérleted?

D. Miből éltél eddig?

E. Miért nem dolgozol otthonról?

F. Hogyan tudtál most mégis megjelenni a bizottság előtt,ha nem tudsz/mersz kijönni a lakásból?

G. Mennyi a mostani jövedelmed és miből származik?

2015. dec. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Persze hogy nincs fogalmam róla min megy keresztül egy ilyen beteg, de milyen tünetet produkálsz, amit én szándékosan nem tudnék mutatni?

Van neked ezekről akármilyen papírod? (Mint ahogy az előttem lévő válaszoló is kérdezte)

Megjegyzem nem tudom hogy lehetsz szorongásos, depressziós beteg ha rögtön támadólag lépsz fel a hsz-emre és nem magadban keresed a hibát, vagy magadat ostorozod. Az a rész látszólag elkerülte a figyelmedet hogy mondtam, hogy próbáld meg.

2015. dec. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

1. Vannak orvosi papírjaim ezekről a betegségekről.

2. Kezeltek már vele kórházban is.

3. Volt öngyilkossági kísérletem.

4. A férjem keresetéből éltünk eddig.

5. Mert valós otthoni munka nem hemzseg.

6. Csak akkor hagyom el a lakást, amikor a kisfiamat viszem oviba/ hozom haza, mert senki más nem tudja ezt megoldani, kénytelen vagyok én, de ez kb 5 perces gyalogút, és már ez alatt rám tör a szorongás,a pánik, szóval azért ez nem ugyanaz, mint órákra elmenni otthonról és órákat teljesíteni egy munkahelyen. Esetleg néha elmegyek még boltba, ha jobban vagyok, de csak a férjem kíséretében, meg ha muszáj valahol megjelenni, de egyedül nem megy akkor sem, csak a férjemmel együtt. Bizottságra is csak vele együtt lennék képes elmenni. Azért egy munkahelyre nem kísérgethetne minden nap és nem lehetne ott velem végig. Tehát ezt a nem kimozdulást azért nem 100 %-ban értettem, de 99 %-ban csak kísérővel megy, önállóan, egyedül nem.

7. Nincs jövedelmem.

2015. dec. 1. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!