Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sírtál már orvosnál? Nem...

Sírtál már orvosnál? Nem érezted kínosnak?

Figyelt kérdés
Én ma sírtam az orvosom magánrendelésén. Nem közölt rossz hírt, inkább a tehetetlenség miatt, hogy hónapok óta nem tudnak segíteni a bajomon. De rettenetesen kínosan éreztem magam miatta. A doki nem szólt semmit, próbált vigasztalni, de totál hülyének érzem magam, nem hiszem, hogy ez mindennapos, főleg, hogy nem is arról van szó, hogy egy végzetes diagnózist közölt, hanem éppen azt, hogy nem tudják még mindig, hogy mi a bajom és mi lehetne a megoldás.
2015. dec. 1. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. A pszichologusomnak, pszichiateremnel eleg gyakran sirom el magam szinten a betegsegem miatt. Nalam se tudjak mi a pontos diagnozis, csak talalgatnak es kozben feltepik a sebeimet.
2015. dec. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először azt akartam válaszolni, hogy igen, kiskoromban, amikor szurit kaptam. Amúgy mielőbbi gyógyulást kérdező!
2015. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen 34 évesen, amikor rákot diagnosztizáltak nálam...
2015. dec. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem történt meg, de nem ítélem el, mert nagyon frusztráló lehet, ha nem tudják mi az ember baja és talán benne lehet az is, hogy nem tudják gyógyítani vagy rossz vége lehet..

Persze ennek nagyon kicsi az esélye.. Gondolom eléggé sokat izgulsz rajta, meg nem valami megnyugtató, nem?

Kínosnak biztos kínos, de szerintem semmiképpen sem elítélendő vagy megvetendő..

2015. dec. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!