Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan tudnék igazolást...

Hogyan tudnék igazolást szerezni régebbi napokra?

Figyelt kérdés
Felnőtt képzésre járok. E-mailes figyelmeztetést kaptam az iskolától, hogy vigyek igazolást a hiányzásaimra. Nem voltam beteg ezeken a napokon, így nem mentem el akkor dokihoz. Most viszont elmentem,elmondtam hogy kéri az iskola az igazolást, de ő azt mondta nem tud visszamenőleg adni. Ha nem viszek igazolást, elég valószínű hogy kicsapnak... Ilyenkor mit tudok tenni?

2015. dec. 12. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit, előbb kellett volna gondolkodni. Azt hitted, simán lehet hiányozni, mindenféle következmény nélkül? Vagy mit gondoltál? A házi orvos keze meg van kötve, már a tiéd is.
2015. dec. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz nálunk az orvosi ellátás. Már igazolást se tudnak adni a lógásra. Mi lesz így velünk?
2015. dec. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ezt most elcseszted...


Nem tudsz, mert a számítógép rendszerbe nem tudnak visszamenőleg felvenni.

Máskor ilyen esetben ha jóba vagy a dokival, legalább aznap oda kell telefonálni hogy rosszul vagy és mész, csak összeszeded magad!Akkor fel tud venni a gépbe ha jóindulatú a doki!


Esetleg beszélj az igazgatóval és családi okokra hivatkozz, ígérd meg hogy komolyak a szándékaid, egy

próbát megér... :) !

2015. dec. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!