Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fénymásolt taj-kártyát elfogad...

Fénymásolt taj-kártyát elfogadnak kórházakban személyivel?

Figyelt kérdés
Holnap kéne befeküdnöm és szerdán műtenének, de nem találom a taj-kártyám. Van egy fénymásolt, azt elfogadják?
2015. dec. 14. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, úgyis a száma a lényeg, a rendszer meg mutatja nekik a biztosításodat.
2015. dec. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, én is így vagyok vele, csak a múltkor vérvételkor úgy leosztottak, mint a nem tudom mi, mert nem volt nálam a kártya. A beitalón minden adatom rajta volt, egyedül én élek ezzel a névvel az országban, a személyim nálam volt, mégis leosztott a nő, hovy taj és lakcímkártya kell. Csak nem értem, azokkal elmehetnék kb. Akárki helyett vizsgálatokra...
2015. dec. 14. 17:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is kórházban dolgozom. Hivatalosan nem fogadhatnánk el, de nálunk a kutyát nem érdekli. Mikor magánrendelőben dolgoztam, ott viszont csak az eredeti kártyát fogadták el műtétekhez.
2015. dec. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerencsére elfogadták. :)

Az visznt furcsa, hogy pont magánrendelésen kérnek eredetit, hiszen ott így is, úgy is fizetsz.

2015. dec. 28. 10:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ráadásul a külföldinek nincs is TAJ kártyája. És ezt tényleg olyan szigorúan vették, hogy addig nem műtötték meg a beteget míg nem mutatta fel az eredetit... Pedig itt több százezer (sokszor milliós) műtétekről van szó.
2015. dec. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát, tényleg érdekes. :)
2015. dec. 28. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!