Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hova menjek, ha elkapartam az...

Hova menjek, ha elkapartam az anyajegyem?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt elkapartam véletlen egy anyajegyet az arcomon. Most csúnya, véres-sebes, és világosbarna-kívül piros udvara van. Háziorvos tud vele valamit kezdeni?

Bőrgyógyászatra 2-3 hónapra kapnék időpontot.

Ilyenkor mi a teendő?

Sürgősségi ambulancián elküldenének a ...?



2015. dec. 16. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bőrgyógyászaton sürgős eseteknél el kell lássanak. Engem is elláttak mikor odamentem és közöltem a bajomat és ugyanúgy időpontos nálunk is. Max ha nem akkor beutalnak a területileg illetékes kórház sürgősségi osztályára.

Egy próbát azért megér.

2015. dec. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem maradj a bőrgyogyón, mondd meg mi történt. El kell lássák a sürgős eseteket, elméletileg...gyakorlatban meg próba szerencse.

(én is jártam már így, ambulánsan a Honvédba kötöttem ki.)

2015. dec. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a háziorvosnak, ő is fel tud rá írni valamilyen kenőcsöt, ez tuti, hogy nem sürgősségi eset.
2015. dec. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hétfőn elmegyek a háziorvoshoz, utána elmegyek a bőrgyógyászatra magán úton. Mindenképpen szeretnék megbizonyosodni róla, hogy nincs probléma az anyajeggyel.

2015. dec. 17. 09:30
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma mentem volna az orvoshoz, de tegnap estére a sebbel együtt az anyajegy is eltűnt...
2015. dec. 21. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!