Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy anyajegyem elkapartam...

Egy anyajegyem elkapartam véletlen és most kissé piros el fog múlni pár napon belül?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
El, akár pár órán belül is. Kenhetsz rá valami nyugtatót, mondjuk körömvirágkenőcsöt, vagy nyugtató testápolót, ha ossz helyen van, le is ragaszthatod egy kis időre, míg megnyugszik. De nem lesz semmi baja. Nekem néha vérzik is a hasamon az anyajegy, mikor belekapok a körmömmel. Le fogom vetetni, mert útban van, ha sokszor előfordul, akkor kényelmi okokból tanácsos neked is.
2010. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem vérzett is és körbe piros folt lett körülötte,a bőrgyógyász azt mondta,csak magasan van benne az ér és kenjem Tetran kenőccsel és attól múlt el pár napon belül.

De nekem nem volt rákosodásra hajlamos,azt mondta,a helyedben viszont megmutatnám orvosnak.

2010. júl. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, ha szerencséd van. Nagyon kell vigyázni az anyajegyekkel. Ha pár napon belül nem lesz jobb, mindenképp mutasd meg bőrgyógyásznak!
2010. júl. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
sebes lett,és nem piszkáltam most pedig leesett a seb az anyajegy ugyan olyan mint volt.megnyugodhatok?
2010. júl. 16. 10:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vetesd le. Ronda is, el is rákosodhat. Le az anyajegyekkel!
2010. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Figyelgesd az anyajegyet, ha változik mindenképp mutasd meg bőrgyógyásznak, pillanatok alatt megnyugtat, hogy nincs baj.
2010. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a nőgyógyásznak!
2010. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

*BőRgyógyásznak... meleg van

DE tényleg mutasd meg!

2010. júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

SEMMIKÉPPEN NE VETESD LE, MERT ÚGY IS ELRÁKOSODHAT. ANYUKÁM MUNKATÁRSA ÍGY HALT MEG. :(

bocsi a caps lock-ért.

2012. jan. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!