Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orbánc gyanúval tudnak csináln...

Orbánc gyanúval tudnak csinálni valamit az ügyeleten, vagy várjam meg a hétfőt vele és a háziorvoshoz menjek?

Figyelt kérdés
Lázam nincs, hő emelkedésem volt egy kicsi. Az ujjamat szúrtam meg (nem tudom mikor de disznót vágtunk múlthétvégén) Tegnapra lett szép dagadt az ujjam, már kicsit lilás színt vett fel.
2015. dec. 25. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem ne várd meg a hétfőt. menj ügyeletre.
2015. dec. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Felhívtam az ügyeletet és azt mondták, hogy menjek be, megnézik. Bár ahogy az orvos szavából kivettem, ő a tetanusz fertőzéstől tart, de most kaptam nemrég tetanusz injekciót is. Na mindegy jobb, ha megnézik. Én is megnyugszom, még ha nem is csinálnak semmit :P
2015. dec. 25. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!