Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tölcsérmellkas műtét miből...

Tölcsérmellkas műtét miből áll pontosan? Mikor lehet utána edzeni és boxolni?

Figyelt kérdés
meg hogy mivel jár minden amit tudni kell róla most 15 éves vagyok,fiú de ugy gondoltam még várok vele 2-3 évet vagy szerintetek nem kéne?amit tudtok róla hogy utána mi hogy meg előtte azt irjátok le! köszi
2016. jan. 1. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak az orvos tudja,hogy szükséges-e. Ő nézi meg,hogy nyomja-e vmelyik belső szervedet.

Egy fém lapot becsúsztatnak a mellkasodba,és otthagyják pár évig. Természetesen eleinte érzékeny. Többet nem tudok,nekem szerencsére nincs. De tudok ajánlani egy fiút,ő elmeséli mi történt vele: https://www.youtube.com/watch?v=FrnAPiqZ8F8

2016. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi ki az a fiú?
2016. jan. 1. 18:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy videós. De belinkeltem a videóját.
2016. jan. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már ne várj ennyit. Ha megállsz a növésben akkor sokkal több az esélye annak, hogy nem lesz minden oké utána. Engem még nem műtöttek, de már eléggé utánanéztem, szóval ha érdekel valami nyugodtan írj privátban :D
2016. febr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!