Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegy eltávolítás. Valakine...

Anyajegy eltávolítás. Valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban esetleg?

Figyelt kérdés

2 anyajegyemet szeretném eltávolítani, esztétikai célból, a hasamról. Próbáltam interneten utánaolvasni ezeknek, de egyelőre sehogysem tudok kiigazodni rajta. Tehát először el kell mennem egy bőrgyógyászhoz megvizsgáltatni az anyajegyeimet, aztán felkeresni egy plasztikai sebészt, aki kimetszi ezeket a bőrelváltozásokat nekem? Vagy egyből mehetek ezzel a problémámmal egy plasztikai sebészhez és ő mindent elintéz? Mennyibe kerül ez így összesen? Tudtok ajánlani valakit Budapesten aki jó áron és szépen dolgozik? Valakinek személyes tapasztalata esetleg? Minden érdekel a témával kapcsolatban!

20L


2016. jan. 16. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

A kiálló dolgokat tudja leégetni bőrgyógyász, a simákat jobb békén hagyni, mert csak heggel vághatók ki sebészi úton.

Én telente 2x megyek égetni magánrendelőbe.

2016. jan. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyásszal nézesd meg az anyajegyet, és kérd meg, hogy szedje is le. Viszont ezt már magánorvosként fogja megcsinálni. A megvizsgálás az ingyenes, és ha ő valamiért nem javasolja a leszedetést, akkor ennyiből megúsztad..
2016. jan. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha "festékes" anyajegy akkor először bőrgyógyásszal nézesd meg, mert anélkül (elvileg) nem nyúl hozzá sebész, illetve ezeket mindig megvizsgálják szövettanilag. Ma már sok helyen, eleve a bőrgyógyász plasztikai sebészetre utal ilyenekkel. Más kérdés, hogy ott van-e szakvizsgája a sebésznek (nálunk van). Ott, ha meg vagy elégedve lehetsz "hálás" :))
2016. jan. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én simán magán sebészhez mentem egyből 5-7000 ft\db és ha kiálló az anyajegy akkor ott leégetik,gyorsan gyógyul,ott szinte heg nem is marad,sokall jobb mintha kivágnák.


2 hét alatt begyógyult,az anyajegyet körbe injekciózták majd a kezembe kellett mintha imátkoznék egy fémeszközt fogni,ez az eszköz volt az orvos leégető eszközéhez hozzákötve,nem fájt.Amikor leégette akkor olyan volt a bőröm mint amikor picit lenyúzom a bőröm,vettem betadin oldatot azzal bekentem majd ragtapasszal letapasztottam mert picit folyt a seb,2 hétig csúnya volt,sebes majd szépen begyógyult.


Ha tudsz egyből magán orvoshoz menj és égetesd le,ne vágasd ki mert azt össze is varrják,rondább a végeredmény.

2016. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amit le szoktak égetni az a szemölcs. Nem ugyanaz.
2016. jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod nekem anyajegyem volt,kiálló a bőrfeszínből és azt lehámlasszák,olyan mintha leégetnék.
2016. jan. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5: Mindent leégetnek, ami kiálló, nem csak szemölcsöt.

40 éve jár a családunk minden nőtagja évente 2x, eléggé értünk már hozzá.:) Igen frusztrál minket az olyanok látványa, mint pl. Pikali Gerdáé, mikor tudjuk, hogy 1x 30 perc alatt - talán egy db. kivételével - minden kiálló anyajegye és szemölcse, kinövése nyom nélkül leégethető az arcáról, dekoltázsáról, csak egyszerűen nem ad az ilyesmire. Még Verebes és Havas irritál minket ennyire, de az övékben nem vagyunk tejesen biztosak így TV alapján, hogy leégethető.

2016. jan. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es engem nem irritál ha valaki anyajegyes,mert nem tehet róla,ilyen géneket kapott sajnos!


És van olyan anyajegy amit nem lehet leégetni,mert bőrbe belelapul.Most akinek sok bőrbe lapuló anyajegye van nyúzassa le az egész bőrét?

Vagy aki szeplős?Az egész háta csupa szeplő?


Én leégtem csúnyán és megmaradt a nyoma,hidd el nagyon zavar,de a hátam felét akkor nyúzzam le mert szeplős lett?Strandra sem merek kimenni,komoly gátlásokat okoz,de nem tehetek róla.

2016. jan. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8: Én se tehetek róla, hogy odanőtt, de ha nem szedetem le, arról már én tehetek.


Én is nagyon anyajegyes vagyok, de nincs kiálló egy szál se, mert leszedetem. A fog is genetikus, hogy gyorsan romlik, és betegség miatt is lehet, de azért nem hagyjuk úgy, hanem megcsináltatjuk, még ha fájdalmas is. Nos, a bőr karbantartása sokkal kevesebb áldozatba kerül mind fájdalomtűrés, mind pénztárca, mind idő, energia terén.

2016. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is amit tudtam leszedettem,de nem ítélem el aki meg nem(mert van aki fél vagy nincs pénze rá,vagy nem hallott erről hogy van ez a sokall kíméletesebb mód mint a kivágás és összevarrás,de olyan is van akit nem zavar vagy ettől egyéninek gondolja magát,netán szekszepilnek tartja esetleg nem leégethető az anyajegye) és sokba volt mint írtam 5-7000 ft\db.



Akiket írtál Valószínűleg megbarátkoztak a külsejükkel és nem zavarja az anyajegyük,úgy gondolják hozzájuk tartozik,azok is ők.


Robert Denironak is van az arcán,Charlie Hunnam most futatott színésznek is az arcán,Cindi Crafornak is szája alatt.


Tény ha tehetném rajtam nem lenne,engem zavar.De nekem is a többséget nem lehet eltávolítani mert nem kiálló,ami az volt már nincs.:-)


De el kell fogadnunk ha mást nem zavar hogy anyajegyes.

2016. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!