Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a véleményetek a White...

Mi a véleményetek a White Dent Fogászati Klinikával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Budapesten a Baross utcában (VIII.ker) lévő White Dent Fogászati Klinikára szól egy kuponom, fogkőeltávolításra, és az lenne a kérdésem, hogy mennyire megbízhatóak, mennyire hatékonyak, és mennyire végzik jól a munkájukat. A válaszokat előre is köszönöm!

#kupon #fogkő-eltávolítás #White Dent Fogászati Klinika
2012. nov. 12. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Én kuponnal voltam ott fogfehérítésen, a dentálhigiénikus csinálta, nem orvos, és minden koszos dolgot megfogott a gumikesztyűjével, mielőtt a számba nyúlt, később egy másik ember szájába is belenyúlt, utána újra az enyémbe, mindezt ugyanavval a kesztyűvel...!

Sose megyek oda vissza ezek után!

2012. nov. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs, nem fogfehérítésen, hanem UGYANEZEN a fogkőeltávolításon voltam a Kuponvilággal én is!
2012. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, ezek után akkor én sem megyek el. :/

Sajnálom:/

2012. nov. 29. 12:10
 4/5 anonim ***** válasza:
És micsinálsz a kuponnal?:)
2012. nov. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kissannácska válasza:
Én fogfehérítésen voltam a tegnapi nap folyamán. Teljesen meg vagyok elégeve a White Dent Fogászattal, kedvesen fogadtak, ügyeltek arra, hogy a fogkőeltávolítás alatt ne fájjon. Mindig megállt a dentál higénikus(ha jól tudom ez volt a szakmája) ha látta hogy kellemetlen. A fogfehérítés előtt tájékoztatott, hogy mivel jár ez a kezelés. Elmondta, hogy nyilaló fájdalom jelentkezhet és milyen ételeket szabad fogyasztani utána. A fájdalom jelentkezett, nem is kicsit, de abszolút elviselhető volt, mára már nem érzek semmit :) Én csak ajánlani tudom őket, sajnálom, hogy mások ilyen rossz véleménnyel voltak róluk, én nem vettem észre kivetni valót, a higéniával szemben sem.
2013. márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!