Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Olcsóbb pszichológus Szekszárd...

Olcsóbb pszichológus Szekszárdon illetve közel hozzá?

Figyelt kérdés
Már hosszabb ideje gondolkodtam rajta, hogy talán jót tenne nekem, esetleg tényleg tudna segíteni... Azt szokták mondani, hogy ha a bajainkat kibeszéljük magunkból, akkor az már segít.. Hát én nem így vagyok.. Már egy 1éve semmit nem tudtam változni, vagy a múlton túllépni.. És nagyon szeretnék, mert már ez így nem mehet tovább.. Mindenki mondja, hogy próbáljak túllépni a múlton, mert nagy bajok lesznek lelkileg velem stb.. Most már elhiszem nekik. És nem szeretnék így maradni tovább vagy rosszabbodni. Nagyon szeretnék végre egészséges lenni, és boldog. Túl akarok lenni a múlton.. Mamámmal már beszélgettük, hogy kellene egy pszichiáter.. Egyetlen gond a pénz.. de az is megoldható lenne ha úgy van.. Ezért gondoltam, hogy tanácsot kerek. Szekszárd közelébe vagy pont Szekszárdon egy árban elfogadható pszichológust aki tudna nekem tanácsolni.. az lenne oly kedves, hogy megírja nekem? Előre is nagyon szépen köszönöm. :)

2016. jan. 18. 12:37
 1/2 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
Ha gyerek vagy akkor csaladsegito kozpont a Béla térnel ott van...csak van a szokokut...meg feljebb egy joooo nagy lejto...de mikor mesz le a lejton...elfordulsz balra es ott lesz egy szukebb egyenes ut es ott van egy épület amibe bemesz...a börtön mögött...kozvetlenul...pont Szekszárdon
2016. jún. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
Ha gyerek vagy es anyuddal mesz....en meg nem hallottam anyumat karomkondi az arak miatt...ha felnott nem tudom...ha kibeszeled nem változtat semmin tehat nem 100% h segit de te dolgod meglatod neked milyen lesz ;)
2016. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!