Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Pattanások okának kiderítésére...

Pattanások okának kiderítésére érdemes MRI vizsgálatra menni?

Figyelt kérdés

itt olvasom

[link]

"kékség" írta "...Aztán elmentem mágneses rezonancia vizsgálatra, amiben eleinte nem hittem. Aztán amikor a doktor bácsi rácsodálkozott a sárgarépára, akkor azt mondtam, ez az. A lista: tej, tojás, banán, karalábé, sárgarépa, csokoládé, gombapor, feketebors. Most ennyi jut eszembe hirtelen. Ezeket kerülöm, valahogy pótolom mással, és lám..."


de az hogyan néz ki, nem is gondoltam rá hogy erre is fény derülhet egy ilyen vizsgálattal


egyébként már voltam ételallergia vizsgálaton, semmit sem mutatott, fél éve nem fogyasztok tejet,glutént, ezek kizárva


19f



2012. okt. 12. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
az a mágneses rezonancia vizsgálat nem az MRI-re vonatkozik, hanem a bio mágneses rezonanciára. utóbbit érdemes lenne kipróbálnod.
2012. okt. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jah, ennek semmi köze az MRI-hez. Ez vmi természetgyógyász izé...
2012. okt. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!