Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az lenne a kerdesem hogy lett...

Az lenne a kerdesem hogy lett egy 2 centis nyilt seb az allamon amit varrtak. Mikor vehetem le rola a kotest?

Figyelt kérdés

2016. jan. 20. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármikor ha úgy érzed cserére szorul. Alatta a varrat összetartja akkor is ha esetleg a géz amúgy beleragad. Otthon nem is baj ha egy kicsit szabadon van és be tud varasodni anélkül hogy beleragadna a kötszer. Kenegesd Betadine-nal, és ha elmész otthonról ragaszd újra le.
2016. jan. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! :)
2016. jan. 21. 09:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem ide tartozik, de hol láttak el? Csak mert kíváncsi vagyok rá, hogy mégis hol van olyan még a 21. században, hogy egy 2 centis állsebet varrnak?
2016. jan. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magyarország legtöbb kórházában :(
2016. jan. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Annyira hihetetlen számomra. Engem már 23 éve se varrtak össze egy alkalommal sem, pedig 3x repedt az állam és mindháromszor máshol láttak el.

Most is traumatológián dolgozom és csak egy olyan orvosunk van aki varr, de ő amúgy sem változtatott a technikáján 40 éve, az orvoslás más területén sem...

2016. jan. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jégkorong meccsen történt és ütővel kaptam izomból az államra... szóval cafatokba lógott róla a bőr, de szívesen megkérdezném, hogy mi a helyes gyógymód? :)
2016. febr. 16. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!