Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Főleg nőkhöz szól a kérdésem:...

Főleg nőkhöz szól a kérdésem: Ti mikor mentek fogorvoshoz akkor is kifestitek magatokat? Alapozó rúzs/szájfény is? Nem fog szétkenődni az államon mikor öblíteni kell?

Figyelt kérdés
2014. nov. 10. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam kifesteni.

Kicsit gondolkodj már. Széthúzza a doki a szádat, belerakja az elszívót, matat bnne, 120-szor öblítened kell, folyik a nyálad. Megéri?

Nem leszel csúnya attól, hogy nem rózsozod ki magad.

2014. nov. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból nem rúzsozom magam. De ha tenném, akkor is mellőzném a fogorvosnál.
2014. nov. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
nem szoktam kifesteni magamat, maximum a szememet, alapozót nem használok mert szép a bőröm, korrektort a szemem alá szoktam.. Szóval egy minimális smink még elmegy, de azért rúzs meg ilyenek szerintem felejtősek:)
2014. nov. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En alapozot hasznalok es a szemem is kifestem, de a szamat nem ruzsozom a fogorvosnal!
2014. nov. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem való rúzst, szájfényt használni fogorvoshoz. Szőlőzsírt kenhetsz a szádra, hogy ne repedjen szét a szád.
2014. nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fogorvosnak tanulok, amikor a radiológiát tanultuk, még nem kezeltünk beteget. Leküldtek, hogy csináljunk mindenféle felvételt. Az első helyi felvételt csináltam, betettem a filmeeg szájába, majd kimentem, hogy elkészítsem a felvételt. Akkor láttam, hogy tiszta vörös a kesztyűm, frászt kaptam, hogy hogy és mivel sértettem fel a beteg száját ennyire. Öreg néni volt, gondoltam nekik könnyebb felérteni a száját, ínyét, nagyon betojtam, hogy kikapok.

Aztán leesett, hogy nem vér van szétkenődve, hanem rúzs... :D


Szóval a smink nem zavaró, de a rúzs az mindig. :)

2014. nov. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én kisminkeltem magam, mert olyan helyes volt e fogorvos srác, meg hát előtte progim is volt.. :D
2014. nov. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100szor voltam fogorvosnál. 1szer voltam kifestve. huszonéves doktornő, de megszolt, hogy el fog kenődni. az alapozó tuti elfog. a szád körül. a ruzs ugyszintén.
2014. dec. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!