Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegy eltávolításhoz hova...

Anyajegy eltávolításhoz hova kell menni?

Figyelt kérdés
Az arcomról szeretnék anyajegyet eltávolíttatni, lehetőleg Pécsen. Hova érdemes ezzel mennem? Lehetőleg nem magánorvoshoz akarok menni, hanem kórházba, ha ott olcsóbban megoldják.
2016. jan. 25. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor először háziorvos, ő ad beutalót a bőr és nemi beteg gondozóba. Nem akarok hülyeséget mondani, amikor nekem műtötték le, akkor így volt.
2016. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Háziorvostól vagy helyben a kórházban kérj időpontot bőrgyógyászatra. Onnan tovább küldenek sebészetre.
2016. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én egyből magán sebészt kerestem,Győrben,ott 5-7000 ft volt a darabja.Ha kiálló az anyajegy akkor könnyű eltávolítani,az orvos ránézett és egyből mondta mi az,lefeküdtem az ágyra,pici,vékony tűvel az anyajegyet körbe injekciőzta,érzéstelenítette(nem fájt,pedig tű fóbiás vagyok)és leégette,lehámlasztotta az anyajegyem,egy kis forrasztó pálkához hasonló eszközzel csinálta,a kezembe,mintha imátkoznék egy lapocskát kellett fognom ez volt ehhez az eszközhöz hozzácsatolva.5 perc alatt végzett is,olyan volt az arcom mint amikor picit lenyúzod magad.Vettem betadin oldatot azzal otthon bekentem és vízhatlan ragtapasszal ragasztottam le mert 2 hétig tartot a sebesedés és a seb leválás és forradás nélkül begyógyult,picit halványabb ott a bőröm.


Ha tudod égesd le!Mert sok helyen kivágják az anyajegyet,majd összevarrják és ott csúnya heg maradhat.

2016. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!