Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegy levétele intim helyről?

Anyajegy levétele intim helyről?

Figyelt kérdés

Februarba bejelentkeztem anyajegy eltávolításra, bár elsőnek csak megvizsgálják őket, de van egy elég nagy anya jegyem amit intim helyről mindenképp le szeretnék szedetni.


Két kérdésem lenne:


1) hogy kéne majd ezt az orvosnak mondani? Majd kérdezi hogy melyik anyajeggyel van bajom és mondjam hogy a peniszem közelébe van, aztán gatya letol és már nézi is? Elég fiatal vagyok és tapasztalatlan is ezen a téren, nem nagyon voltam még bőrgyógyásznál, és kicsit azért szégyenlős is vagyok, szóval mindenképp meg akartam kérdezni itt.


2) ahogy írtam intim terület, ott pedig intenzívebben nő a szőr, előtte borotváljam le vagy hogy menjek oda? Ezzel az a bajom hogy borotválkozás után mindig piros pöttyökkel volt tele a terület, ezért normál esetben is szoktam borotvalni, cikinek érzem azt is hogy odamegyek úgy hogy tele vagyok piros pöttyökkel, de úgy is hogy úgy megyek oda hogy utólag az orvos mondja hogy borotválkozni kellett volna.



2016. jan. 24. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Borotváld le a környékét ahol az anyajegyed van.


Ez kiálló,bőrből kidudorodó,kiálló anyajegy?

Mert azt könnyebb eltávolítatni.


Elég csak annyira lehúzni a boxert hogy láthassa,megnézhesse.


Pontosan hol van az anyajegy?Merre fele?


Én sebészhez mentem egyből.Inkább magán sebészt keres az egyből leszedi,míg bőrgyógyász megnêzi és tovább küld másik orvoshoz.


Én is szedettem le anyajegyet,kiállót,de nem mentem bőrgyógyászhoz hanem egyből magán sebészhez mentem 5-7000 ft\db az ár,az egyből ránéz és azonnal le is szedi,körbe injekciózza a területez és lehámlassza a bőrről,nem fáj 5 perc alatt meg van.Ha megteheted inkább hámlasszák le jobb mint ha kivágnák.(betadin oldatot és vízhatlan ragtapaszt vegyél,mert 2 hétig sebes lesz,picit folyhat,nedvezhet a bőr,de nagyon szépen gyógyul,picit világosabb lesz a bőr ott,de szebb mint ha kivágnák és összezarnák ott azért csúnyább heg marad.)

2016. jan. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, azt még meg tudod mondani, hogy te hol szedetted le (legalábbis ha Bp-n)?


Ahova én megyek ott 30 ezer forint darabja, ha 2-őt szedsz le akkor már "csak" 25 ezer darabja, bár abban bízok, hogy azt mondja a bőrgyógyász, hogy államilag támogatott és ingyenes, ha fizetős lenne akkor ennyi pénzt biztos nem fogok kiadni érte, de az 5-7 ezer/db még elég korrekten hangzik.

2016. jan. 25. 21:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Győrben,a belvarosban szedték le és 5-7000 ft volt a darabja.

5 perc alatt kész voltam.



30.000 ft az nagyon sok egy darab anyajegy esetén.Jól néz körül hol vállalnak olcsóbban,akár ha kell más megyét is keres.


A győri sebész neve:Kővári Péter,9021,Kazinczy u 5-7..Ha neten rákeresel a nevére telefon számot is találsz.Én is telon kértem időpontot tőle.Állomástól 5-7 percre van.



Tudom Pesthez képest jó messze van.

2016. jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, a 30 ezer tényleg hihetetlen sok, nem is terveztem egy pillanatra sem, hogy annyiért leszedetem, tényleg csak azért mentem hátha elküldenek máshova beutalóval amit a TB fedez, és így történt, szóval megúszom ingyen.


Köszönöm a választ.

2016. jan. 31. 21:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Na örülök neki.Gratulálok!

Akkor voltál már orvosnál ezek szerint.

Az orvos diszkrét volt vizsgálat alatt,csak annyira kellett lecsúsztatni gondolom a boxert hogy látható legyen az anyajegy?

És égetés vagy kimetszés lesz tudod már?

2016. febr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!