Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az orvosom elutazott hetekre...

Az orvosom elutazott hetekre de nekem jövőhéttől újra kell szednem a fogamzásgátlóm de nincs aki igy felirassa. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, de szerintem háziorvos is felírhatja ilyen esetben.
2016. febr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
felírhatja a háziorvos
2016. febr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bemész egy másik orvoshoz, megmondod, hogy receptért jöttél, az megkérdezi, hogy melyiket szeded és kész. Nekem sokáig nem volt állandó orvosom, kipróbálgattam mindet, egyiknél sem volt másképp a receptírás.
2016. febr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Másik orvos is felírja, amikor én elkerültem egy nagyvárosba pl mindig a kórház nőgyógyászatára mentem el mert nem tudtam hol vannak magánorvosok.

Ha van gondozási lapod amire rá van írva mikor voltál rákszűrésen és milyen gyógyszert írtak fel neked akármelyik háziorvos is tud receptet írni

2016. febr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!:)
2016. febr. 9. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!