Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elfelejtettem bevenni a...

Elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlóm! 1 nap kimaradt! Teendő? Okozhat ez bármi gondot?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kiegészítő védekezés,különben baba lehet belőle(gondolom ez a gond a te esetedben).
2013. máj. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
3 éve szedek fogamzásgátlót, és a tegnapi kimaradt! De nem is voltam együtt a párommal már 2 hete és nem is leszek még pár napig! (ha ez számít egyáltalán)
2013. máj. 28. 23:34
 3/12 anonim ***** válasza:
ha fogamzásgátlót szedsz, nincs peteérésed..van közti vérzésed is, akkor pedig 7 napig nem szedsz bogyót. Ebből következik, hogy pótold, de kicsi az esélye, hogy bármi baj legyen amit nem szeretnél. A "nagykönyveb" úgy írják, ahogy az előttem hozzászóló mondja, senki nem merné neked telejes bizonyossággal kijelenteni, hogy nem lehatsz terhes, de egyébként igen kicsi rá az esély, azért mert csúszol, néhány órát.
2013. máj. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy a második heti gyógyszer szedésénél tartok!
2013. máj. 28. 23:41
 5/12 A kérdező kommentje:
1 napot késtem a gyógyszer bevételével!
2013. máj. 28. 23:42
 6/12 anonim ***** válasza:
ha 12 órán belül beveszed akkor nem lehet belőle gond, ha azon túl vagy én védekeznék a helyedben!! (nem csak pár napig)
2013. máj. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Mi lenne, ha előkotornád azt a kis papírkát, amit a dobozba raknak a gyógyszer mellé?

Lehet nagy újdonságot mondok, de azt pont azért teszik bele, hogy az ilyen kérdéseidre választ kapj belőle.

Ui.: ha már nincs meg, mert kidobtad, akkor neten szépen rá lehet keresni a gyógyszer nevével.

2013. máj. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tartozom a tanulatlan kategóriába, így természetesen elolvastam a tájékoztatót. Egyszerűen itt annyi lehetőségről, tapasztalatról hall az ember, hogy itt is kíváncsi voltam a hasznos véleményekre!
2013. máj. 29. 21:33
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Hát az lehet, hogy tanult vagy, de látom logikád az nem sok van.

Miért ér többet 2-3 ember "tapasztalata", mint a betegtájékoztató, amit vizsgálatok után, hozzáértő emberek írtak?

Ha vki azt írja, hogy ő kihagyott egy szemet, de nem védekezett és nem lett terhes, az mire garancia?

Leginkább semmire. Attól, hogy ő nem lett terhes, mert éppen szerencséje volt, te még lehetsz.

A betegtájékoztatóra kell hallgatni.

2013. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
szia az én panaszom az lenne csütörtökön vettem be az utolsó szem gyógyszert és szombat este meg vasárnap reggel együtt voltam barátommal és hétfőn meg jött és csütörtökön kellet volna be vennem a gyógyszert de helyette pénteken vettem be mert elfelejtettem mostanában meg hányingerem van meg fej fájás meg derék fájás. Lehet ebből baba ?
2013. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!