Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan működik ez? SOS

Hogyan működik ez? SOS

Figyelt kérdés
haziorvosom 200 kilóméterre van tőlem, bejelentett lakcímem szerint Budapesten élek. Elmehetek a legközelebbi orvosi rendelőbe ha beazasodtam? nem akarom levaltani a jelenlegi orvosomat, egyszeri alkalomrol lenne szó.

2016. febr. 12. 07:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp menj orvoshoz és ők ambuláns betegként ellátnak, mint pl. a nyaralókat gondolom, ha mégsem ez a rend, akkor megmondják mit kell tenned? hová kell menned? hm?

Majd esetleg írd meg mi volt, hátha segít majd másnak is

2016. febr. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 klopusz ***** válasza:

Csatlakozom az előttem válaszolóhoz. Körzeti doki mindenhol fogadni fog, bárhol is van a megszokott háziorvosod.

Pontosan úgy van, ahogy írja. Ha nyaralsz valahol az országon belül, bárhol jogosult vagy a háziorvosi ellátásra, ha rendezve van a TB-d.


Remélem, segítettem.

2016. febr. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!