Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sokadik alkalommal lett...

Sokadik alkalommal lett tüsszös mandula gyulladásom. Kikell venni a mandulámat, de a Szolnoki kórházban az altatást nem akarja az orvosom. Hol végeznek mandula műtétett altatással a környéken?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, sajnos rosszul vagyok a vértől, minden ehhez kapcsolódó dologtól.
2016. febr. 21. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg bárhol. A kérdés az, hogy miért nem akar altatni az orvos. Ha ő nem tudja úgy megcsinálni, mert kényelmetlen neki, akkor a szolnoki elég nagy kórház, van ott más orvos is. Ha pedig más oka van, ami miatt nem akar altatni, akkor viszont neked kell kibírnod azt a kis időt.
2016. febr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felnőtteket már nem szoktak altatni, mert nem olyan nagy műtét. Elérzéstelenítik injekcióval és kicsípik a mandulát.
2016. febr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hiaba vagyok felnott, en altatast szeretnek, azert is nem akart altatni az orvos.


Vervetelkor is elajultam es leestem a szekrol.

2016. febr. 21. 14:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Az is kérdés, hogy miért akarja kivenni az orvos!

Ha sokadik alkalommal kezelnének lábgombával, levágnák azt is?

2016. febr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!