Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magyarországon születésünktől...

Magyarországon születésünktől kezdve 18 éves korunkig (vagy ameddig van) milyen kötelező oltásokat kaptam meg?

Figyelt kérdés
Kell egy kérdőívet kitöltenem hogy milyen védőoltásokat kaptam meg eddig de én egyáltalán nem emlékszek milyen oltásokat kaptunk elemibe illetve gimibe.
2016. febr. 24. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdés hogy jelenleg mennyi idős vagy. Pl. A mumsz elleni oltást 1991-ben vezették be.

[link]

2016. febr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha most 18-19 éves vagy, akkor Tbc, gyermekbénulás, diftéria, tetanusz, szamárköhögés, rubeola, munsz, kanyaró, hepatitis B. Ezek (voltak akkor) a kötelező védőoltások.
2016. febr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pár évente változik a kötelező védőoltások sora. Van aminek a száma is, hogy hány ismétlő kell. Gyerekorvosodnál érdeklődj, az a biztos (mert gondolom az oltási könyved nincs meg, azért kérdezed).
2016. febr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
22 vagyok, köszönöm a válaszokat :) Meglett a könyvem szerencsére!
2016. febr. 24. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!