Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Adjak be fellebbezést? Újabb...

Adjak be fellebbezést? Újabb kérelmet a leszázalékolásra?

Figyelt kérdés

'06; '08;'09-ben műtöttek gerincsérvel.

2009-ben adtam be rahabilitációs járadékra a kérelmemet (nem rokkantositást akarok). Végig csináltam a procedúrát, igazságügyi orvosszakértőnél is voltam, utána bíróságon. 40%-os egészségkárosodást állapítottak meg, és ne vagyok rehabilitálható. Szociális járadékot kapok.

DE! Májusban újabb műtétem lesz, ez már gerincstabilizációs lesz, vagyis 3 csigolyámat csavarozzák, „merevitik”!

Bizonyos mértékig ez akadályozni fog a mozgásban.

Érdemes lenne fellebbeznem a nagyobb %-ért?


2010. ápr. 1. 13:50
 1/2 anonim válasza:
Várd meg az újabb műtétet. Addig gondolom táppénzen lehetsz. És újra próbáld meg kérni a leszázalékolást. Sajnos már minden szire-szóra nem adják meg a sok visszaélés miatt. Fellebbezést nyugodtan megteheted, mert nem kerül neked semmibe. Sajnos én nem látom az állapotodat,azt csak Te érzed. Én is átestem rajt. Akkor még leszázalékoltak, de két év múlva csak 50 % lett.
2010. ápr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

'08 októbere óta nincs munkahelyem, munkanélkülin sem vagyok. Nem jó kedvemből vagyok itthon 15 éves korom óta dolgozom, nem vagyok munkakerülő, de nem tudok ülni, állni, menni, illetve csak fájdalommal. Persze vannak jobb és rosszabb napok. Ha sokat „erőltetem” (relativ:reggeli vásárlás utána ebéd főzés) délutánra, estére már a görcs húzza a combom, lábszáram, lábfejem (és ez nem vádligörcs).

Remélem a műtét után elmúlik, mert már nagyon kezd elegem lenni!

2010. ápr. 8. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!