Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Benőtt köröm újra kialakult,...

Lakod Dezső kérdése:

Benőtt köröm újra kialakult, megoldás?

Figyelt kérdés
A lábamon be volt nőve a köröm, azt "megműtötték", de utána rá körülbelül 4-5 hétre rá újból kialakult ( úgy vágtam és úgy csináltam mindent, ahogy az orvos mondta ) ha visszamegyek, és megint kivágják, akkor vajon újból ki fog alakulni?

2016. febr. 29. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyógypedikűröshöz menj el .
2016. febr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok embernek a cipőtől van. Ha jön a jó idő hordj szandált.

Amúgy menj vissza a dokihoz. Mert mi más?

Attól még utána is újra megtörténhet.

2016. febr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki kell vágni, hogy ne mélyedjen bele a húsba.
2016. febr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem annak idején ugyanez volt a probléma, elrontottam a vágást, és amit nem tudtam vágni az benőtt rendesen. Amikor a sebész vágta ki, néztem hogyan is csinálja és bizony mindig többet vág vissza, mint amennyi benőtt. Utána azt a részt ami be volt gyulladva kikaparta és jó lett, mai napig nincs vele gondom akkor se ha mondjuk elrontom a vágást.

Egyébként meglehetne próbálni más sebésszel rendbe hozatni.

2016. febr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szerintem ott rontották el, hogy ami benőtt, azt kivágták, de lehet, hogy bentebb nőtt, és azt nem vették észre, vagy nem tudom, viszont ha legközelebb se veszik észre, akkor megint körfolyamat lesz, de ha meg beleszólnék, akkor én lennék az okoskodó, hogy ők az orvosok, nem én
2016. márc. 1. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!