Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tegnap be partidrogoztak, ma...

Tegnap be partidrogoztak, ma mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nem igazán emlékszem semmire, mindig vigyázok az italomra , most ez kevés volt. A barátaim vigyáztak rám és egész éjjel velem voltak, mondták, hogy sokat hánytam, sokat itattak. Nem tudtam mozogni és a bal karom most is ráng néha. A sok folyadékon kívül tudok tenni valamit?

Nem akarok orvoshoz menni. Nagyon szégyenlem magam.



2016. márc. 4. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
igyál sokat ahogy eddig, majd kiürül a szervezetedből.
2016. márc. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Orvos, rendőrség és sok sok folyadék, és ha jól vagy akkor egyél is normálisan.
2016. márc. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Kamu kérdés.
2016. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
modjuk igen, kamu kérdésnek tűnik :D ha engem bedrogoznak biztos nem gyakorikérdésre jövök fel érdeklődni :D hanem minimum elmegyek legalább a háziorvoshoz. Ez egyáltalán nem szégyen!
2016. márc. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Egy esemenyutanit azert nema rtana bevenned a biztonsag kedveert
2016. márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

"Nem akarok orvoshoz menni. Nagyon szégyenlem magam.2


Majd ha lebénulsz nagy önérzeted miatt, akkor majd szégyelld magad jogosan. Addig csak rinya. Irány a sürgősségi, ki kell deríteni hogy drogot adtak e be vagy patkánymérget, ami meg fog ölni.

2016. márc. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jep, ez nem szegyellem magam kerdes. Irany a doki, amig el tudsz menni oda a sajat labadon.
2016. márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
12%

Ha tényleg nem kamu a kérdés megnyugtatlak pár vad dolgot mi is csináltunk egyetemi évek alatt, egyszer egy pesti koleszos buliba permetezőből nyomták a bort, gondoltam megmutatom mennyire kemény vagyok, és bele ittam, mint kiderült nem volt jó ötlet,főleg miután elég oskat megittam egy húzásra, 3-4 napig kegyetlenül fájt a májam, de megmaradtam... aztán másik sztori barátommal, ő fél napig nem birt kikelni az ágyból valami nagyon ütős dolgot vett, és csak feküdt az ágyba, érezte a végtagjait de nem tudott felálni, megmaradt. De a legjobb sztori, hogy tényleg ne ess kétségbe egyik bolond haverom, neten utána olvasott, hogy alkhol plusz valami gyógyszer és hogy az ütni fog, bevette 15 perc semmi, elkezdett játszani azt hitte kamu, egyszer csak látta mászik a takaró, lement még pár felest ivott a kolesz kocsmájába, aztán utána csak amitt elmondtak az van meg, hogy papucsba, köntösbe, kiment bort venni az éjjel-napaliba, megitta, aztán randalirozott kihivták a rendőröket, korházba vitték, másnap felébredt és ki volt kötözve a korházba az ágyhoz.

Ami jó tanács rengeteg fojadék, tej és víz... hideg tej.

Esetleg egy jó meleg húsleves :) .... Egyébként voltam az országban pár helyen bulizni pesten is és soha nem partydrogoztak be, az italomat soha nem tettem le, a férfiakat nem is szokták, max kirabolják, de nem is értem hogy fordulhat ilyen elő, nagy figyelmetlenség..

Egyébként ha estig nem jön rendbe a karod, vagyis nem javul akkor menj orvoshoz !

2016. márc. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

TOXIKOLÓGIA. vérvizsgálat. nem árt tudni, mivel tömtek meg.


ha meg kamu kérdés, akkor azért kéne szégyellni magad.

2016. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!