Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha megműtenék a benőtt körmöt,...

Lakod Dezső kérdése:

Ha megműtenék a benőtt körmöt, meddig gyógyulna?

Figyelt kérdés
Be van nőve a köröm a nagylábujjamon, és tudom, hogy semmilyen varázslatra sem fog begyógyulni, sebészet a megoldás, viszont iskolába járok, és nem szeretnék sokat hiányozni, ha megműtik, onnan számítva hány napig kell visszajárni kötözésre, vagy mennyi idő után vehetek rá cipőt ( még ha kötés van rajta akkkor is ) ?

2016. márc. 5. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
? Pedikúröst keress fel inkább jóember .
2016. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Menj be pénteken, aztán gyorsan haza.

Hétfőn már mehetsz suliba, de papucsban.

Kötözésre meg szerintem ne menj vissza, inkább otthon csináljátok meg.

Pedikűröshöz akkor menj, ha kis benövés, de ha már durva, akkor orvos.

2016. márc. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tavaly műttettem, lézeresen, jó döntés volt! Műtét után 5 napot voltam otthon (ebből kettő amúgy is hétvége volt), műtét után, aznap nem szabadott mászkálni, de másnap már simán. Cipőt is lehetett volna felvenni, de mivel otthon voltam, maradt a papucs abban az 5 napban. Nagyrészt magamnak kellett kötözni, a műtét utáni, ha jól emlékszem 2. naptól, így az nem volt gond, mindent részletesen elmagyarázott az orvos meg az asszisztens (nagyon kedvesek, felkészültek voltak). Aztán első kötözés a dokinál 1 hét múlva volt. Cipőből a bővebb sportcipő jött rá a lábamra a kötés miatt, picit fura volt így menni, de simán jártam dolgozni. Aztán ha jól emlékszem, én kötöztem még végig, 4 hétig, de simán tudtam csinálni mindent, csak bővebb cipő kellett és vigyázni kellett, hogy ne üssem be, vagy ne essen rá semmi.
2016. márc. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi más nem megoldás, CSAK a lézeres műrét. Én 30 évet szenvedtem vele feleslegesen. Többször is levették a körmeimet a sebészeten, semmi haszna, csak pár hónapra nyújt megoldást.

Keress meg privátban a részletekért nyugodtan te is.

2016. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!