Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gluténérzékeny vagyok és...

Gluténérzékeny vagyok és bélbolyh biopsziám lesz kedden, honnan fogják a csövet a bélbe vezetni altatásban?

Figyelt kérdés

Mivel 17 éves vagyok és másképp tudom,hogy nem bírnám ki a tükrözés és a biopsziát altatnak,és nem tudom,hogy így lentről vagy fentről fogják-e a csövet bevezetni

megtudnátok ezt mondani? meg vannak tapasztalatok? lány vagyok és félek attól,hogy lentről fogják és esetleg férfi csinálja,nem igazán örülnék neki utána,hogy tudni fogom,hogy egy férfi lent látott

és altatással kapcsolatban milyen tapasztalatok vannak? milyen volt? ebből is ez lesz az első alkalmam

köszi a válaszokat



2016. márc. 6. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Az altatással kapcsolatban tudok segíteni. Annyi az egész, hogy kapsz egy-két injekciót, (az amit a csípődbe kapsz viszonylag fájdalmas) az altatás annyi lesz, h lélegzel az altatógázból és közben beszéltetni fognak (számolj 10ig vagy hasonló) és mire felkelsz, már a kórteremben leszel, és kész leszel. Egy kicsit kómás leszel, és alszol majd egy csomót. Attól pedig, hogy a doki lát alulról is, ne félj! Már többet látott, meg amúgy sem azért tolnak be a műtőbe, hogy megnézegessen a doki alulról is.
2016. márc. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alulról vezetik a csövet, de nem az altatás miatt, hanem mert onnan kell.

Egyébként senki nem örül neki, ha látják ott lent, de mivel muszáj, ez van, nyelni kell.

2016. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!