Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért fáj a térdem?

Miért fáj a térdem?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és most nagyon elkezdett fájni a térdem.járok hipp-hopp táncra 2 éve.meg sohasem fájt ennyire.tesin ha ilyen gugolást csinálunk akkor álltalában ropog.ma volt sorverseny tesin pókjárás meg sántaróka nyusziugrás meg béka.akkor már eléggé fájt.most jöttem haza táncról alig bírtam felmenni a szobámba a lépcsőn.holnap tesi de nagyon fáj a térdem.mi legyen? Van valami kenőcs stb.ami segít.előre is köszi :) és ezt ki kéne vizsgálni?

2016. márc. 7. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik el pár nap pihentetés és jegelés hatására, akkor érdemes megmutatni a területi ortopédián.
2016. márc. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, és valószínű egy ideig nem szabad terhelni, se tánc, se torna.
2016. márc. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaazt:) am már jobban vagyok . :) de azért még a lépcső az ellenségem :[] köszi mégegyszer.ha nem múlik el akkor elmegyünk dokihoz:)
2016. márc. 8. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!