Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitől fájhat a térdem? Menjünk...

Mitől fájhat a térdem? Menjünk dokihoz?

Figyelt kérdés
Sokszor van az, hogy érzem hogy beakadt a térdem, és olyankor elfordítom és kikattan. Utána sokkal jobb. Olyan 1 éve viszont néha csak úgy elkezd fájni és napokig tart. Aztán elmúlik egy időre, és újra elkezdődik előröl... Mitől lehet ez? Porckopás? Mert mikor megfogom a térdkalács felett két oldalon olyan mintha kis darabok lennének ott, de lehet hogy hülyeséget mondok. Köszönöm előre is a segítséget! 14/L

2015. jún. 25. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Menjünk dokihoz?

Menjetek! A kristálgömböm ugyanis javítóban van.

2015. jún. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Te meg menj kristálygömb dokihoz, hogy megtudd mondani hogy mi a baja a térdemnek!:D
2015. jún. 25. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig igaza van az elsőnek, menj el orvoshoz.
2015. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor elmegyek. Azért írtam ki mert gondoltam hátha valaki hasonló helyzetben jár és tudna segíteni.., De ha ilyen komoly akkor elmegyek nemsokára, köszönöm! :)
2015. jún. 25. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg meniscus serülésed van, ami azt jelenti, hogy a porc egy darabja leszakadt és ahogy mozogsz ez a leszakadt darab beakadhat!

Mindenkepp nézésd meg, mert ha valoban ez a baj akkor a beakadasok során tovabb szakadhat a porc.

En is átéltem! Ugyhogy kitartás! ;)

2015. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, nagy gratula hogy kibírtad! Azért egy olyan nem semmi! Remélem nekem nem ilyen komoly, de tényleg megnézetjük! Nagyon köszönöm!

Egyébként neked műteni kellett a térded?

2015. jún. 27. 11:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, nekem mindenképp műtétet javasolt az orvosom. Már jarni is nehezen bírtam!

Azota mi van a térdeddel? :)

2015. júl. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!