Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen muteteitek voltak?...

Milyen muteteitek voltak? Hogyan eltetek meg oket?

Figyelt kérdés

Nekem rengeteg volt mar:)

Lapozgattam a tema kerdeseit es gondoltam felteszem ezt a kerdest.

Egy fejlodesi rendellenesseggel szulettem es kicsi korom ota egeszen kb 16 eves koromig sok mutetem volt. Emlekszem gyerekkent mindig feltem nagyon a mutetektol:D elozo napokban sose tudtam aludni, sirva fekudtem le. Mindig hanytam az altatotol. Meg a mutet utan olyan rossz, hogy vegigalszod a napot es alig vagy magadnal. Egyebkent videki voltam akkor meg es mindig bp-re jottunk es mindig hajnalok hajnalan kellett kelni:D az altatas elott mindig kaptam egy bodito gyogyszert, meg vmi keseru folyadekot. Tokre erdekes igy visszagondolni, hogy ez milyen nagy szerepet kapott a gyermekkoromban. Apukam mindig mondta, hogy majd ha meg lesz ez meg ez a mutet kapok ilyen meg olyan csokit. Anyukam pedig mindig mellettem volt, nagyon szeretem ot. Este olyan rossz volt latni elmenni, de reggel meg nagyon jo volt latni. Mindig hozta a pudingokat meg a joghurtokat:D

Jaj es a vizitek is viccesek voltak amikor 10 orvos mindenhogyan nezegetett mint vmi cirkuszi allatot. Meg az is, hogy nem tudtam fekve pisilni a kacsaba csak allva:D meg az is jo erzes volt amikor megengedtek, hogy lezuhanyozzak. Meg a noverek mindig mondtak, hogy ne sirjak mert belazasodok. Ez amugy igaz?:D szerintem hulyeseg, csak azert mondtak, hogy ne sirjak.


Nektek milyen elmenyeitek vannak?



2016. ápr. 13. 00:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Bar en csak vizsgalatok miatt jarkaltam korhazba, van par fura elmenyem, tortenetem :D

Holnap irok szivesen hosszabban is de mar faradt vagyok :)

Mi volt a rendellenesseg ami miatt mutottek? Helyrehoztak?

2016. ápr. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem nyáron volt egy műtétem daganat miatt, de nem sikerült, mert túl makacs a betegség ezért azóta járok kórházba folyamatosan és most lesz új műtétem májusban =) Szomorú volt végig olvasni a te történeted de ugyan akkor picit vicces is volt (azoknál a részeknél amikor a kórházat írtad le, mert egy az egyben igazad volt) Én is mindig nevettem a viziteknél, mert nekem a farkcsontomnál van ez a daganat és amikor kivágták egy csövet vezettek be, na hát és ugye nem tudták elképzelni hogy a francba bírok én a csövön rajta feküdni háton xdd És mindig szörnyülködtek, hát fájni fájt de kibírható volt :D Én egyáltalán nem féltem a műtétnél és ami nagyon fura volt hogy nem is izgultam. Nem kaptam nyugtatót bódítót semmit. Ugye engem gázzal altattak, ami nagyon vicces dolog. Annyira emlékszem csak hogy úgy beszédültem tőle mint állat aztán ko xdd Állítólag műtét közben ébredezni kezdtem, ezért kaptam még egy adagot, így én az egész napot végig aludtam hajnali 4ig :D És a kérdésre válaszolva ha sírsz valószínű mivel felhergeled magad és a stresz miatt lázasodhatsz be erre tippelnék de nem biztos :D 17 voltam az első műtétnél, vagy úgy mondom első komolyabb műtétnél :D amit most leírtam. Már 18 vagyok és hát nem tudom, nem várom de nincs bajom a kövi műtéttel, csak annyi hogy nem fogok tudni ülni xd és nem fogok tudni vezetni pedig imádok =/ 18/F
2016. ápr. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 és fél éve volt az első, és ezidáig egyetlen műtétem (29 éves vagyok), az epehólyagomat vették ki, kövek miatt. Csak az altatással kapcsolatban voltak nagyon rossz élményeim, én is hánytam tőle :( Nem tudom, milyen lett volna mindezt gyerekként megélni, így is nagyon kiszolgáltatottnak éreztem magam és alig vártam, hogy hazamehessek, pedig csak 3 napot töltöttem bent.
2016. ápr. 13. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
3-as mekkora mázlid van hogy csak 3 napot kellett :c Én másfél hétig voltam bent műtét után :D 2-es voltam
2016. ápr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves Előző! Ami nekem volt műtétem, azt máshol egynapos sebészet keretében is végzik, össze se lehet hasonlítani azzal, ami neked volt :( Kitartást és gyors gyógyulást a következőhöz! (3-as voltam)
2016. ápr. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Köszönöm 3as (1-es) :D
2016. ápr. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!