Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, hogyan éltétek meg az...

Lányok, hogyan éltétek meg az első mentsruációtokat, milyen emlékeitek vannak róla?

Figyelt kérdés
2015. jún. 4. 11:00
 1/5 Horváth Milla válasza:
hát én igy nagyon megijetem nemtudtam mi van............nem amugy nem.
2015. jún. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Menstruáció...

13 voltam, semmi extra nem volt, annyi, hogy aznap mentünk kirándulni, de fel voltam készülve. Mama védőnő volt, így hamarabb tudtam mindent, mint a kortársaim.

2015. jún. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

11 éves voltam és elég váratlanul ért. Tisztában voltam azzal, hogy ez mi, és miért történik, de sosem gondoltam bele abba, hogy egyszer nekem is át kell élnem...egyedül voltam otthon, se betét, se tampon se semmi nem állt a rendelkezésemre, úgyhogy eléggé bepánikoltam, aztán hazajött anyum és ellátott :D

Aztán napokig depressziós voltam. Elég mélyen érintett, pedig teljesen természetes folyamat.

2015. jún. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Iszonyatos bulit rendeztünk.
2015. jún. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
13 körül lehettem, szerencsére nyáriszünet volt, így otthon ért a meglepetés. Kerestem egy betétet és kész, nem csináltam belőle ügyet.
2015. jún. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!