Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol található a legalaposabban...

Hol található a legalaposabban vizsgáló háziorvos?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy fura a kérdés, de tényleg arra vagyok kíváncsi,hogy kinek (és hol) van a legalaposabb háziorvosa, aki nem csak receptet ír, hanem alaposan vizsgál is. Olvastam olyat, hogy valaki átjelentkezéskor és éves vizsgálat alkalmával olyan alapos vizsgálatban részesül, hogy egy szál alsóra kell vetkőznie és a végén még "ott" is megvizsgálják. Sajnos az én háziorvosom még a magas vérnyomás betegséget is egy db mérés által kezeli, jogsit is csak bemondásra hosszabbít stb. Hozzá sem nyúl a "beteghez".

Érdekelne, hogy kinek mi a legalaposabb és helyileg hol.



2016. ápr. 27. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem Szegeden van háziorvosom, nála jobbat el sem tudok képzelni. Mikor megtudta, hogy új allergiagyógyszert kaptam és 2-3-szor annyiba kerül, sőt a hatása se jó, felhívta az orvost és jól lecseszte, hogy mégis mit képzel és felírt egy 400ft-os gyógyszert, ami használt is.

Akármivel fordulok hozzá, nagyon segítőkész, meghallgat, udvarias, megvizsgál, hát imádnivaló. :)

Megvan a beteg-orvos közti bizalmi viszony, akár az ország másik feléből is visszajönnék hozzá, mert nekem ő vált be. :)

2016. ápr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Enyém nem túl alapos,de ha megkérem hogy adna beutalót akkor megtesz,de azon kiakadnék ha a gatyámba akarna kotorni ,azzal az urológiára mennék.Kicsit gáz lenne ha jogsi vagybtorok fájás miatt a gatyámban akarna nézegetni
2016. ápr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!