Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Schlatter-Osgood mennyi időn...

Keke05 kérdése:

Schlatter-Osgood mennyi időn belül gyógyul? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Sportolok és már fél éve fáj a térdkalácsom alatt és csontkinövésféleség keletkezett. Azz orvos azt mondta,hogy sportolhatok,de sok helyen láttam,hogy pihentetni kell és évek alatt gyógyul ez. Viszonylag sportos ember vagyok és sokat nőttem. Ezért is van ez. De én meg akarom szűntetni,hogy minél előbb sportolhassak,így is szoktam focizni. Mit kell tennem? Terhelhetem a lábam? Hogy lehet ezt gyógyítani?

2016. ápr. 27. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én traumatológián dolgozom, de mi nem szoktuk engedni a sportot, mert hátráltatja a gyógyulást, ami egyébként is alaphangon 4 hónap.
2016. ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tényleg,ha pihentetem sokáig,akkor esély van a gyógyulásra? Jégmasszázs jó rá? Mit kellene még alkalmaznom?
2016. ápr. 27. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell csinálni csak pihentetni. Meggyógyul magától, nem te vagy az egyetlen.
2016. ápr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pedig már fél éve fáj,de köszönöm a választ!
2016. ápr. 28. 13:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Fél éve..Nekem már 4 éve nem múlik, orvosok meg csak annyit mondanak hogy majd..
2018. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!