Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Találtam egy kemény babnyi...

Találtam egy kemény babnyi csomót. Vér eredményből megtudja már mondani a doki, hogy veszélyes e?

Figyelt kérdés
Elküldtek ultrahangra és vérvételre, de ultrahangra csak 3 hét múlva lesz eredmény, de akkor külföldön leszek.
2014. okt. 30. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Vérvételből még tudtommal nem állapítanak meg semmit ,hacsak nem kifejezetten tumormarker vizsgálatot csinálnak. Biztosabb képet az ultrahang ,majd főleg a biopszia ad . Hol találtad a csomót egyébként ?
2014. okt. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kulcscsont felett picivel. Azt mondta nyirokcsomónak tűnik, de az nem nő ki így hirtelen egyik napról a másikra.
2014. okt. 30. 16:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak azért nem értem, hogy ilyen esetbe miért kell 3 hetet várni. Ha nem ciszta is valószínűleg jobb minél hamarabb diagnosztizálni, meg én is minél hamarabb tudni szeretném.
2014. okt. 30. 16:40
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Hát igen ... ez a magyar egészségügy .:( Lehet jobban jártál volna ha külföldön mész dokihoz (amennyiben ott dolgozol ) ,gondolom van biztosításod .
2014. okt. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!