Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Üdv! Valakinek idegeltek/gyöké...

Üdv! Valakinek idegeltek/gyökér kezeltek már fogát érzéstelenítés nélkül?

Figyelt kérdés
2016. máj. 9. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, egy teljesen elhalt fogat. Nem éreztem semmit
2016. máj. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az ért kérdeztem, mert nekem is sok évvel ezelőtt, de az még élő fog volt. Azóta motoszkál a fejemben a gondolat, hogy hiába kértem érzéstelenítőt, nem kaptam. Azt mondta azért nem ad, mert tudnia kell, hogy hol fáj. Mindent éreztem végig, borzalmas volt a fájdalom.
2016. máj. 9. 15:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem csinálták már úgy, én nem kértem injekciót, mert előtte 5-6 órát zsibbadtam és az rosszabb volt, mint a 15 perces szenvedés, csak néha éreztem éles fájdalmat, amúgy kibírható volt. Akkor a doktornő azt mondta, hogy jobb is ha nem kérek, mert úgy tudja, hogy hol kell még tisztítani a gyökeret.
2016. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszaitokat. Ezek szerint előfordul ilyen.
2016. máj. 9. 15:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Előfordul, igen.

Pont a gyökércsúcsig kell kiszedni az ideget, nem tovább és erre a legjobb indikátor az ember.

Kitaláltak persze mindenféle masinát, de a legjobb, a székben nyögő, mutogató humanoid.

2016. máj. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igen. A volt fogorvosom nagyon jó volt. Ahogy korábban is említették, így tudja, hogy van-e még ideg. Lassan haladtunk hétről-hétre, míg mélyebb helyekről ki tudta szedni. Hozzá kell tenni, hogy nekem még gyulladt is volt a fogam. Ha Kicsit fájt ne jeleztem, ha nagyon csak akkor, hogy tudjon haladni.
2016. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, nekem is csináltak már érzéstelenítés nélkül gyökérkezelést. a pár perces kapkodós művelet után a pasi kezébe adtam a karfát. Még mielőtt szívenszúrtam volna. Ugyanis baszott figyelni, h adjon érzéstelenítést, illetve baromira szart rá, hogy előre szóljon.
2016. máj. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem már sok fogat kezeltek így több rendelőben, és még sosem érzéstelenítették, csak első esetben a fúráskor, amikor a nagyját ki is szedik.
2016. máj. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!