Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol tudok utánanézni annak a...

Bjudit01 kérdése:

Hol tudok utánanézni annak a rendeletnek ami alapján bejelentkezési időpontot kérhetek a háziorvoshoz?

Figyelt kérdés
2016. máj. 10. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Erről van rendelet? Simán felhívod és kérsz időpontot.


[link]

amúgy itt van, 2.§ (1)

ennyiről rendelkezik csak a jogszabály, hogy kell ilyen lehetőséget biztosítani.

de ő szabja meg, hogy mikor. lehet, hogy minden rendelés első fél órája... vagy minden csütörtöki rendelés... vagy szimplán csak ad időpontot, ha kérsz, ami lényegében soronkívüliséget jelent.

2016. máj. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azért kérdeztem, mert én is azt hittem, kérek időpontot. Erre közölték, hogy nálunk ilyen nincs, menjek oda és várjam ki a soromat. Az meg több óra.
2016. máj. 11. 12:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Nálunk megvan, hogy melyik két nap fogadják az előjegyzés szerint érkezőket (pl táppénzfelülvizsgálat miatt), de mindemellett ha valaki telefonon egyeztet az asszisztenssel, akkor elsőbbségi ellátásra húzhat sorszámot, így hamarabb sora kerül. Persze ekkor is kell várni valamennyit, de legalább nem mindenkit.
2016. máj. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!