Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagy anyajegyet hogy szednek le?

Nagy anyajegyet hogy szednek le?

Figyelt kérdés
Úgy tudom hogy van olyan eset amikor ki kell vágni az anyajegyet. Ezt értem hogyha csak egy pici anyajegyről van szó viszont ha elég nagyról (kb. 5 cm) van szó azt miután kivágták hogy varrják össze? Bocsánat a elég egyértelmű dolgot kérdeztem csak elgondolkodtam ezen mert van egy elég nagy anyajegyem

2016. máj. 23. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A bőr nyúlik és összevarrható.
2016. máj. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A nagyon nagy anyajegyek esetén először beültetnek a bőr alá egy expandernek nevezett cuccot, amit úgy kell elképzelni,mint egy szilikon szerű lufi. Folyadékkal lehet tölteni a bőrön keresztül. Folyamatosan, heteken keresztül x időközönként töltenek rá amennyit bír a bőr, ezáltal folyamatosan tágul, így műtétkor ott lesz a tágult bőr ami nem feszül.

Bőrátültetés esetén is ugyanezt a technikát alkalmazzák.

2016. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. máj. 24. 19:38
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Jobb magán úton menni sebészhez mert ő leégeti lézerrel,lehámlassza az anyajegyek,ami sokall gyorsabban,szebben gyógyul.Úgy néz ki a seb frisden mint amikor picit lenyúzod a bőröd és 2 hét alatt a sebesedés is megszűnik.


Lézerrel kiálló,kidudorodó anyajegyet tudnál eltávolítani kb 3-5 perc az egész.

2016. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szakmai hiba anyajegyet megégetni. Normális helyen szövettanra küldik, mert lehet inaktív rák is ami a bolygatásra belobban és pillanatok alatt áttétet képez.

Gratulálok annak az orvosnak aki ezt meg meri csinálni. Biztos, hogy nem tette le az orvosi esküt.

2016. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szakmai hiba,az anyajegyet a szélénél picit távolabb lézer segítségével távolítja el,gyorsabban,szebben gyógyul a seb, míg kimetszésnél,varrásnál csúnya heg marad.
2016. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!