Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szednek le több anyajeg...

Hogyan szednek le több anyajegyet?

Figyelt kérdés
Le fognak szedni az arcomról pár anyajegyet(2-t biztos) és elég távol vannak egymástól, aztmondták, hogy lézerrel. Mindegyikbe egyesével nyomatják a fájdalomcsillapítót(mert a szemölcseim leszedésénél így volt a kezemen, és ***ra fájt, vagy akkor, hogy, és mennyi idő míg normálisan fog kinézni??
2011. febr. 23. 18:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

ne is mond, nekem kis koromban kezemen-lábamon voltak szemölcsök, összesen 13! És 2 nap leforgása alatt égették ki őket, és mindegyikhez külön injekció. Blőőőő:S:S

Hát mamámnak mikor leszedtek egyet, nagyon gyorsan begyógyult neki, pedig elég mélyre kellett hatolni a gyökerek miatt.


22l

2011. febr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
jah, egy kérdésedre nem válaszoltam. Hát, ha érzésteleníteni kell, akkor szerintem sajnos külön-külön kapod!
2011. febr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Háát.. nekem leszedték a kezemről a szemölcsöket, és nemláttak 1-2 picit, most megint lett 7....

háát csaknemfoglátszani :D, a fájdalomtól nem nagyon félek, sak érdekel. :D

2011. febr. 23. 18:48
 4/15 A kérdező kommentje:
Kellemes lesz az orrom alá adva.. m1 :)
2011. febr. 23. 18:49
 5/15 anonim ***** válasza:

megint én vagyok. Jesszus, az orrodnál?:S:S

A kezemen nekem is jött ki utána, de ha gondolod arra van egy nagyon jó ecsetelő, kék doboza van a gyógyszertárban lehet kapni. De a nevére már nem emlékszem! Nekem gyönyörűen leszedte őket.

Az a baj, hogy azt mondta a dokim, hogy akinek már volt, annak benne is marad a vérében. Mondta, hogy ha elkezdem használni ezt az ecsetelőt, az ugye marja, előfordulhat, hogy vérzik picit. Szólt, hogy vigyázzak, más területre ne menjen a vér, mert ott is kijöhet egy.

Persze nem hittem neki, gondoltam "orvosi túlzás".

El kezdett vérezni, picit szét folyt, erre ott kijött egy újabb. Na mondom...:D

2011. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Anyajegy van az orromnál, a kezemen van (a kézfejemen) szemölcs.. nem is tudnám mit csinálnék ha ott lenne :D

csakleborotváljákbajuszt mikor elkezdik leszedni :D

2011. febr. 23. 19:00
 7/15 A kérdező kommentje:
Vagyis az orrom alatt és az ajkam fölött, pont középen, nem vmi zavaró, de h fogok borotválkozni??
2011. febr. 23. 19:01
 8/15 anonim ***** válasza:
hát, az érintett területen nem fogsz borotválkozni. Sőt lehet, hogy külön kiköti a doki, hogy pár napig ne borotválkozz. Mindenképp kérdezz majd rá!
2011. febr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Még csak 14 vok, és ott tuti nem nő ki majd szőr,a ahol leszedik, még nem borotválkoztam
2011. febr. 23. 19:04
 10/15 anonim ***** válasza:
jah, hogy te arra érted, hogy hogy borotválkoznál, ha ott lenne még az anyajegyed? Egyszerűen kikerülöd:)
2011. febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!