Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha valakinek vért adnak,...

Ha valakinek vért adnak, akkor annak az embernek mennyire változik meg a személyisége? Esetleg van itt valaki aki már kapott vért és érez valamilyen változást?

Figyelt kérdés

2016. máj. 29. 01:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért ez nem így működik... Nem fogja a másik ember vére megváltoztatni a dsn-ed, emlékeid, stílusod, stb..
2016. máj. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A vérátömlesztés semmilyen hatással nincs a személyisége fizikailag, legfeljebb a tudat h más vére segített egy ideig életben maradni, de mivel a ver is megújul időközönként így ez sem egy reális, hossza tartó probléma.
2016. máj. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szemelyisege nem valtozik meg. En kaptam vert es nem valtozott :-).

Viszont a korulmenyek, amik a veratomlesztes szuksegehez vezetnek, azok igenis lehetnek szemelyisegformalok. Ugyanis csak ugy nem kap az ember vert, hanem pl. baleset, muteti szovodmeny, betegsegek, szules (ahol valami szokasosnal nagyobb verzest okozott stb.) es ezek a traumak vagy nagyon emlekezetes korhazi bentletek okozhatnak/okoznak szemelyisegvaltozast.

En tudom, hohy sokaig es most is nagyon maskepp lattam a dolgokat utana (DE NEM A VERATOMLESZTES MIIATT! :-)). Ha van veradas, akkor korabban se voltam ellene, de azota ha olyan helyzet adodik egyenesen "reklamozom" a bizonytalankodo veradoknak, hogy de anno en is kaptam es ezzel valoban lehet segiteni eletet menteni.

Egyik idos rokonom is kapott rengeteg vert, de az o szemelyisege se lett mas tole viszont 40 evvel kesobb is emlegeti az egesz tortenetet (aminek csak toredeke a veratomlesztes).

2016. máj. 29. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!