Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van itt olyan akinek volt...

Van itt olyan akinek volt időpontja vastagbéltükrözésre de nem ment el végül?

Figyelt kérdés
És mi volt annak az oka?

2016. jún. 12. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kötelező orvoshoz menni és a vizsgálatok sem kötelezőek. Ha nem mész, akkor nem mentél.
2016. jún. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én annyira paráztam hogy nem mentem el...:-( Illetve mentem, de amikor a folyón meghallottam az eszköz szuszogását megijedtem és hazamenekültem. De hülyeség mert végül úgy is sor került rá, ráadásul úgy hogy már én kértem a vizsgálatot.
2016. okt. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vészes a vizsgálat még bódítás nélkül sem (akit bódítanak/vagy kéri, azzal viszont menjen kísérő!).

2*2L folyadékot kell meginni a két adag hashajtóra előtte 24 h alatt. Az első 2L-t "nehéz" meginni, viszont üres gyomorral a második 2L már könnyen megy. Igazából a lelki mélypont ébredés után, a második adag hashajtó előtt van, mert az ember ekkor nem tudja elképzelni, hogy miként fogja majd meginni az előtte éktelenkedő 2L vizet...


Csakhogy üres gyomorral ez már gyerekjáték. Inkább arra kell ügyelni, nehogy egy óra alatt megigyad a 2L folyadékot.


A vizsgálat, érzéstelenítés nélkül addig kellemetlen, amíg befelé megy a műszer és időnként levegőt fúj a belekbe. Pontosabban ez a levegő a kellemetlen, hirtelen feszítő érzés. Nem fájdalom.


Én, amit ajánlani tudok, az egyenletes mély légzés, ellazulás és odafigyelés a mély, egyenletes légzésre. Saját hasad szorítása (amire majd kérnek is).


Vizsgálat után a bent lévő levegő fezsítő érzése az, mai kellemetlen. Érdemes szerintem mozogni, kicsit két lábon ugrálni, ha lehet, hogy kijöjjenek a szelek. Ahogy kijön a levegő, jól lesz az ember teljesen.


1-2 napig a belek, még intenzíven mozognak vizsgálat után.


Nekem kellemetlenebb vizsgálat volt a terheléses vizsgálat futópadon, mert elfelejtettem futócipőt vinni és az utcai, kemény talpú bőr cipőmben rettenetes futni. Majdnem pofára estem a futópadon...


ui.: Én elmentem és ajánlom mindenkinek, akinek kellett időpont, hogy menjen el, mert ez egy kellemetlen, de szükséges és messze nem fájdalmas vizsgálat!

2016. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!