Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyon rosszul teszem, hogy...

Nagyon rosszul teszem, hogy nem megyek holnap a vastagbéltükrözésre?

Figyelt kérdés

A családom lebeszélt róla. Szerintük hülye vagyok hogy egyáltalán képes lettem volna elmenni. Mondván: "Tudod milyen kellemetlen az, a seggedbe feldugnak valamit, én biztos nem mennék"

Ekkor mondom bóditásban csinálnák, erre: "még el is bódittatod magad, hát gratulálok neked, komolyan ilyen hülye vagy?"

Nekem elég volt ennyi, hogy rossz érzést keltsenek bennem és inkább nem megyek el. 25 éves vagyok.

Egy éve van pépes székletem, nem az a vizes hasmenés, hanem ilyen laza néha pépes, nem igazi hasmenés. Kétnaponta egyszer. Szerintük ez normális. Vér nincs benne, de néha narancssárga. Menstruációval összefüggött az elején, aztán utána már nem, bár a rosszullétek azzal függnek össze. Nőgyógyászati vizsgálat semmit sem mutatott. Voltam már gyomortükrözésen, csak enyhe patkóbélgyulladást mutatott, nem kell vele semmit csinálni.

Más nem volt, a konzultáció után azonnal kiirt tükrözésre. Másodjára mentem oda, elsőre nem kellett visszamennem, két gyógyszert irt fel, nem használt.



2016. jún. 12. 12:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul teszed.

Nem normális a folyamatos pépes széklet.

Kellemetlen, de már rengeteg ember átesett rajta. Ráadásul régen még csak el sem bódítottak.

Menj el nyugodtan. De legyen veled egy kísérő, mert utána egyedül nem tudsz majd hazamenni.

2016. jún. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul teszed. És ha valamelyik családtagodnak az élete múlna ezen, akkor nem menne, mert szar érzés? Baromság.

Én voltam, sokkal "jobb", mint a gyomortükrözés, ezerszer elviselhetőbb érzés.

2016. jún. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
most már mindegy mert a hashajtót sem váltottam ki és már ettem olyanokat amiket nem szabadna. Hát nem tudok mit csinálni. Lebeszéltek és kész, és úgysem kisértek volna el mert szerintük nincs semmi bajuk és még veszekedni is kellene, mert nagyon ellenezték.
2016. jún. 12. 12:15
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát, maximum mikor már neked lesz mindegy, akkor bánni fogod. Esküszöm, ilyenkor érzem, hogy rettentő alacsony az a bizonyos kerítés.
2016. jún. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb lesz később, ha baj lesz, néhány csővel, felvágva a sebészeten.
2016. jún. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
szó szerint le lettem hülyézve
2016. jún. 12. 12:22
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Az is vagy.
2016. jún. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
kössz a biztatást. Neked sem lenne könnyű ilyen család mellett, egyedül vagyok a problémáimmal senki sem segit meg támogat. De azért köszi
2016. jún. 12. 12:24
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen mégis mit vársz, tapsikoljunk, hogy okos kislány??? Nem vagy az. Kit érdekel a család véleménye? Egyáltalán ha tudod, milyenek, miért kellett elmondanod nekik? Miért kell rájuk hallgatni? Az, akinek nincs annyi esze, hogy az első a saját egészsége, annak nem fogom megsimizni a buksiját, hogy jól van.
2016. jún. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

És ha a családod azt mondja, hogy ugorj egy kamion elé? Akkor megteszed?

25 éves vagy!!! Nem kisgyerek. Egy felnőtt ember!

Miért kell a családod, hogy elmenj orvoshoz?

Megkérhetsz egy barátot is, hogy elkísérjen. De ha az sincs, akkor beülsz utána egy taxiba. Ennyi.

Mindent meg lehet oldani.

A családod hülye. De nem kell neked is annak lenni.

Az orvosnál is biztosan nagyon komolyan fognak venni, ha csak úgy nem jelensz meg a vizsgálaton.

2016. jún. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!