Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vérvétel közben elkezdtem...

Vérvétel közben elkezdtem sápadni, utána eléggé szédültem, jobb lett, de még mindig elég "nyomott" vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Műtétem lesz hamarosan, keresztszalagom elszakadt, atroszkópos eljárás lesz.

Ma reggel voltam vérvételen, a szokásosnál több vért vettek le, több féle vizsgálatot is kért a doki. Ott helyben le kellett ülnöm, feküdnöm egy pár percre, utána a szomszédban lévő pékségben vettem egy kólát, megittam, hazavezettem, itthon végre megreggeliztem. Azóta is ettem már egy kicsit meg egy csokit is, voltam tekerni egyet, feküdtem egy kicsit, de még mindig olyan fáradtnak, nyomottnak érzem magam, nem tudok odaülni a tanulnivalóim mellé. Ez természetes ilyenkor? Olvastam olyat, hogy ez lehet a stressz miatt is és való igaz, van egy kis tűfóbiám. Mit kellene tennem? Mással is szokott így lenni vagy utalhat valami gondra? Mire múlik el? Várnak az érettségi tételek :( :D


Előre is köszönöm a segítő válaszokat, kérlek bennetek kíméljetek, a "ki gondolta volna, hogy vérvétel után szédülsz"/"Ne hisztizz a tanulás miatt"/"Google a barátod"-stílusú kommentekkel. :)



2016. jún. 13. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Régen én is ájulós voltam, csodák csodájára ez a terhesség alatt megszűnt, bár ezen én lepődtem meg legjobban,de nekem anno segített, ha hazajöttem és utána szó szerint pihentem egy fél órát, akár kis szunyókálással is..ébresztőt beállítottam és ennyi. Nekem ez használt. Másnak lehet, h más :)
2016. jún. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem alapból mindig fekve vették le annyira rosszul voltam és 5 percig nem engedtek felkelni. Aztán 3 alkalom után már nincs gond, ülve végigcsinálom és mehetek! :)

Én is alszok egy picit után még és könnyűt reggelizek. Nálam az édesség ront rajta mert ugye éhes vagyok hirtelen felmegy tőle a cukrom és később leesik és olyankor rossz... :\ A stressz amúgy az oka, rástresszelsz és utána ahogy elnyugszol fura lesz.

2016. jún. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!