Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen a ceglédi korház?

Milyen a ceglédi korház?

Figyelt kérdés
Sziasztok most megyek elsőnek ceglédre mivel oda kell mennem 12hetes ultrahangra.. ott meg fogják tudni mondani a baba nemét?
2016. jún. 14. 05:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha csak UH-ra mész akkor jók, alaposak az tuti. Arra számíts hogy nem feltétlen az a doki lesz akihez kiírtak. Nálam is más doki volt, aki nem volt egy figyelmes doki. PCOS miatt mentem, odaadtam a papírt és megkérdezte hogy hány hetes vagyok!

Nekem volt hüvelyi és hasi, vérzés sem érdekelte, viszont nem nagyon tudtam kérdezősködni, mire felöltöztem a doki el is ment mert szülés kezdődött pedig szóltak hogy még van fél órája.

Amúgy pedig mindent megnézett 3x, tehát szakmailag nincs gond.

Genetikaira mész? Ott van hogy meg tudják mondani, de ha szégyenlős akkor nem biztos. 16. hétet már biztosabb és a 21.hét a tuti.

2016. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából csak a kezembe nyomták a be utalót és csak annyi van rá irva hogy szakvizsgálat
2016. jún. 14. 12:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Értem, hát azért rá lehet kérdezni de terhességben jobban otthon vannak azért! Az asszisztensek tündériek amúgy! :)

Én Harmosnál voltam, ő fura volt...

2016. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos én még nem ismerek ott senkit :) de hüvelyi ultrahangot azt biztos csinálnak?
2016. jún. 14. 13:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Én voltam már pár dokinál ott, teljes kivizsgálás miatt.

Igen, az tuti van, én is azért mentem, engem beutalt a nőgyógyászom mert az sztk-ban nincs, csak hasi... De bent a kórházban is mindkettőt megcsinálták biztos-ami-biztos alapon :)

2016. jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!