Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a tapasztalatok a...

Milyen a tapasztalatok a ceglédi kórház szülészetéről?

Figyelt kérdés
2008. jún. 12. 15:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én 4éve szültem ott. Nagyon kedves volt mindenki, a szülésznők és az orvosok is. Elég sokáig tartott a szülésem, és elég nyűgös is voltam már a végén, de egész idő alatt segítettek és hihetetlenül kedvesek voltak. 20óra vajúdás után végül császármetszéssel született meg a lányom, a szülésznő pedig volt olyan kedves, hogy csinált pár képet a "műtét" közben.

A nővérek is aranyosak és segítőkészek voltak, megmutatták hogy kell helyesen szoptatni, és bármit kérdeztem is Tőlük mindig segítettek.

Mikor leesett a lányom köldökéről az a műanyag szorító (nem tudom, hogy mi a neve, de születés után rakták a köldökzsinorra, hogy elszorítsa és el tudják vágni), akkor odaadták, hogy el tudjuk rakni emlékbe. Szerintem ez nagyon kedves gesztus volt :-)

Igaz, hogy ennek már több éve, de én még mindig szívesen gondolok vissza ezekre a napokra. Remélem még mindig ugyanolyan kedvesek mint 4 éve :-)

Boldog babavárást és szép szülést kívánok!

2008. jún. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szia!! Köszönöm a válaszodat! Akkor jól megszenvedtél a kislányért!! De mindig megéri igaz!! Azt szeretném tőled kérdezni hogy volt fogadott orvosod és ha igen ki?
2008. jún. 12. 20:02
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem volt fogadott orvosom, a Pusztai doktornál szültem.
2008. jún. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat ismételten remélem nálunk is minden jó lesz olyan jó úgy bemenni a kórházba főleg mikor az ember kiszolgáltatott hogy tudja vannak bent akik még "emberszámba veszik az embert"! Köszi a könnyű szülést is de valószínű császár lesz az első is az volt meg a drágám már most nagyobb 2 héttel a "kortársaknál" :) meg magas a vérnyomim de nem sorolom! Köszi!
2008. jún. 12. 20:18
 5/17 anonim ***** válasza:

Biztosan minden rendben lesz, még egyszer sok sikert :-)

Mi most kezdtünk el próbálkozni a kistesón, remélem hamarosan én is meglátogathatom a ceglédi szülőszobát :-)

2008. jún. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szorítok nektek mi "sajnos" sokáig dolgoztunk rajta de már nagyon várjuk főleg a NAGY tesó!
2008. jún. 12. 20:29
 7/17 anonim ***** válasza:
Mennyi idő alatt "jött össze" a tesó? Mi a múlt hónapban kezdtük el :-)
2008. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Másfél év volt de van egy tuti tippem a végén úgy jött össze. Miután elmúlik a mensid minden reggel mérd a hődet fontos hogy ugyanabban az időben és ha 37.0 főlé megy akkor van peteérésed várj 1 napot és jöhet a mindent bele:) és szex után párnáz fel a feneked és tedd a lábad a falra legalább 15 percre ez mehet másnap is! Utána végig mérd még a hődet és ha mensi előtt pár nappal (kb.1hét) felmegy olyan 36.9-37.3-ig és nem mozdul miután késik is akkor összejött a bébi nekem ez a második hónap után miután hallottam bevált!! Sok sikert!
2008. jún. 12. 22:01
 9/17 A kérdező kommentje:
Szia! Remélem még jársz erre az is fontos lenne számomra hogy APuka bent lehetett veled végig????? Remélem észre veszel.
2008. jún. 13. 16:11
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is Cegléden szültem januárban, ha aktuális még a kérdésed írj kommentet és leírom...
2008. aug. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!