Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Benőtt köröm eltávolítása...

Benőtt köröm eltávolítása bármivel, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nagyon benőtt a lábujjamon a köröm és iszonyatosan fáj. Itthon paradicsomos dunszt kötést szoktam rá tenni eddig segített de már az sem. Kivágatni sebészetre semmiféleképpen nem szeretnék elmenni mert úgy hallom/olvasom mindenhol hogy nagyon fáj. Hallottam már erről a lézeres dologról de erről nem találok szinte semmit az interneten szóval arról valakinek valami tapasztalata? Mennyire fáj? Akinek szintén ilyen, ti mit csináltok vele?

2016. jún. 15. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Gyógypedikűrös a megoldás , lézer se kell sebészet sem . Borogatás felesleges . Én alaposan kiáztatom és magamnak intézem el .
2016. jún. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En körömreszelõvel addig reszeltem,amig sikerült eltávolitanom.
2016. jún. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a lézeres megoldást választottam, és most is nagyon örülök, hogy így tettem. (Előtte voltam sebészeten is és itthon is kezeltem, semmi nem hatott, csak egy időre rendbe hozta.)

Nálam ez visszatérő probléma volt, azóta sincs semmi bajom vele (4 éve). Csak ajánlani tudom.

2016. júl. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :) Elég csúnyán pattanásos volt a börőm és elmentem egy magán bőrgyógyászhoz és kaptam rá gyógyszert mikor vissza mentem ezzel a panasszal hogy benőtt azt mondta hogy a gyógyszer mellékhatása, és hajlamos is vagyok rá hogy benőjön mert már volt ilyen és végül arra került a sor hogy ki kell vágni(a bőrgyógyász csinálta😶) és nekem egyáltalán nem fájt se közbe se utána, 3 érzéstelenítőt adott az első kellemetlen volt de kibírható. Ez lassan 3 hete lesz és ugyan olyan gyulladt és gyennyes a seb és 2 hétig antibiotiukom szedtem rá és semmi. Szerintem nálam nem a benövéssel volt/van a baj. Ja és már a gyógyszert nem szedem a pattanásokra mert elmúltak tőle szóval már arra sem lehet fogni. :/
2016. aug. 31. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!