Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha elmegyek egy homeopata...

Ha elmegyek egy homeopata orvoshoz, mennyit kell fizetnem?

Figyelt kérdés
Számlát ad?
2008. szept. 26. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen változó, nekem ismerösöm ment Pécsre ilyen orvoshoz és 4 kezelés 80 ezer volt, attol is függ mit akarsz kezeltetni, én nem bizok benne, ismerősömnek ugyan ugy megvan a betegsége most is ! Pénzkidobás, amugy mér szeretnél oda menni ? Milyen problémával ?
2008. szept. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Asztmával gondoltam. Már eléggé zavar, hogy 4 féle gyógyszert szedek napi szinten, és nem akarom így leélni az életem.
2008. szept. 26. 20:17
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ez a legjobb megoldás.

Ja!! Sokat kell fizetned (nekem legalábbis sokat kellett) és számlát nem ad (nekem legalábbis nem adott) Nekem nem használt a kezelés!

2008. szept. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát ez nem túl biztató... Azonkívül áll a hátamon a szőr, ha nem ad számlát, ennyi pénzért.
2008. szept. 26. 20:31
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
próbáld ki az aloe vera gélt vagy a flvin7-t. egy barátnőm nagyon erős allergiáját a flavin teljesen elmulasztotta,csak arra kell figyelned,hogy az allergiaszezonod előtt legalább 5-6 hónappal kezd el a kúrát és az első hónapban reggel és este is igyál maeg 15-15 ml-t. később elég reggelente 15 ml. Nem olcsó,de olcsóbb,mint a homeopata orvos+gyógyszerei
2008. szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem próbálj ki egy sóbarlangot, egyiket se ajánlom, mert nem voltam, de szintén asztmás rokonomnak hosszú időre megszűntek a problémái. Találsz a NET-en egy csomót. Olcsóbb mint az előző megoldások. Számlát pedig biztos, hogy adnak.

Kívánok jobbulást!!

2008. szept. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a lányomnak kezdö asztmája van, sajna nagyon nehéz kezelni, allergia gyogyszer, pipa, meg orrbafulyos spray is van, sajna hiába vittük sóbarlangba ideig-oráig jo volt , de egy jó allergologust kell keresni, a homeopatias orvossba meg ne bizz, számlát se ad, csak meggazdagszik, inkább egy jo orvost keress!
2008. szept. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha elmész egy ilyen orvoshoz, akkor jó sokat kell fizetni. Ahova én járok, az az orvos ad számlát, ha kérek. A homeopátiás gyógyszerek általában hatásosak szoktak lenni, nekem eddig bármi bajom volt, a homeopátia meggyógyított. Persze ha nem úgy szeded be, ahogyan kell, akkor nem ér semmit. Asztma esetében nem tudom mi van, de általában legalább egy hónapig kell szedni a homeopátiát, mire egy kis változást veszel észre, és még több hónap, mire teljesen meggyógyulsz.


Hogy a kérdésedre válaszoljak, jó sokat kell fizetni, és ha kérsz számlát, akkor ad.

2008. szept. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, hogy ti milyen homeapáthoz jártok, de ahova én jártam az nem kér pénzt(de mi minig adunk neki 5-6 ezret) megsem kell mondanod h mi a bajod, a kezedből erre is rájön... sőt első alkalommal kaptam ingyen bogyokat is h kiprobáljam és (én ekcémás vagyok) 1 hét aladt gyönyörű szépen javult ezért elkértük a homeapáttól a gyogyszer nevét és 1 honapig szedtem a gyógyszert és nagyon sokat enyhült... eddig hetente jött ki rajtam nagyon erősen most meg 1-2 havonta és alighogy észrevehetően... ez azt bizonyitja h vannak csalok és vannak akik tényleg értik a dolgukat...
2008. szept. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Még sosem jártam homeós orvosnál, de majdnem mindenre homopatás golyót szedek. Nekem és a családomnak nagyon beváltak.
2008. okt. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!