Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Háziorvos ellen hol tudok...

Háziorvos ellen hol tudok panaszt tenni?

Figyelt kérdés
A betegjogi képviselőn kívül, azon már túl vagyunk, de sajnos nem sikerült érdemi változást elérnünk nála :( ÁNTSZ, orvosi kamara pl. ?

2016. jún. 17. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ombudsman .
2016. jún. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te vagy az, aki azért akarja beperelni az orvosát, mert az nem szólt előre, hogy Pécsen végzett, ugye? Valószínűleg a betegjogi képviselő nem tudta ezt az indokot komolyan venni. :D
2016. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem tudom miről beszélsz, de az nem én vagyok. Én azért szeretném feljelenteni, mert állandóan 2-3 beteget hív be egyszerre, nem vizsgál meg, bunkó, asztalra feltett lábakkal ül a rendelőben, pizzát rendel a rendelési idő alatt, stb, stb. Ha ezek nem komoly indokok, akkor nem tudom mik azok...
2016. jún. 18. 19:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a betegjogi képviselőnek miért nem elég? A betegnek az emberi méltósághoz való jogában benne van az, hogy panaszait az orvos köteles négyszemközt meghallgatni, és nem mások előtt. Ha bizonyíték kell rá, akkor meg a következő rendelés után együtt menjetek el a képviselőhöz, akkor van több tanú is. Lehet, hogy egy másik képviselőt lenne érdemes felkeresni...
2016. jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ÁNTSZ, nem tudom hol laksz Önkormányzat még!
2016. jún. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Cartilago ***** válasza:
57%
inkább új orvost válassz. Nem éri meg a hercehurca, mert nem fogod tudni bebizonyítani az igazad. Ha még sikerül is elérni valamit, továbbra is hozzá járnál? Szerintem ne idegesítsd magad, és élj a szabad orvosválasztás jogával!
2016. jún. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 beasty válasza:
38%

Na épp az ilyen birka magyarok miatt csinálnak az orvosok amit akarnak...

Vedd fel videóra, jelentsd fel, tégy meg amit csak tudsz hogy másoknak jobb legyen. Sz..házi majd az összes orvos. Az enyém annyival elintéz hogy ássam bele magam a kanai gyógyászatba, aztán mikor mondom neki hogy hát nem kellene legalább egy labor vizsgálat, na akkor elküld... A másik meg okosabbnak tartja magát, mint a szakorvosok és szedeti az emberrel a drága detralexet évekig, aztán kiderül hogy nem nincs is semmi visszeres probléma hanem gerinc és ott kellene kutakodni. A legtöbben egy fikarcnyi empátia nincs, fel sem fogják mire esküdtek fel és hogy emberi életek múlnak rajtuk.

2019. nov. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A jóIstennél.
2022. máj. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!