Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fenivir krém jó a herpeszre?...

Fenivir krém jó a herpeszre? Háziorvos tud gyógyszert ajánlani ez ellen szerintetek?

Figyelt kérdés

Reggel arra keltem, hogy picit sajog a szám széle, gondolkodás nélkül tettem rá fogkrémet aztán visszaaludtam, felkeltem és pici fehér dudor volt ott, alig látszik, de folyamatosan kenem Fenivirrel, nos erről azt olvastam, hogy nem olyan hatásos.. sőt nem sokat ér, de Telviranból már nagyon kevéske van, szerintetek az jobb? mert akkor valahogy nyomok még belőle :D Hétfőre mindenképp el kell tűnnie, úgyhogy bármi jobb tanácsot szívesen olvasok. :) Illetve az lenne a kérdésem még, hogyha háziorvoshoz elmegyek, hogy adjon valami gyógyszert aminek szedése után elmarad a gyakori herpeszmegjelenésem, akkor ebben tud segíteni? vagy külön bőrgyógyász kell? ott még sosem voltam, helyben szerintem nincs is.

Köszönöm előre is a válaszokat.



2014. jan. 18. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy a herpesszel nem sok mindent tud kezdeni ma az orvostudomány. Ha kenceficézed, egy hét alatt múlik el, ha nem csinálsz vele semmit, 7 nap alatt... Vírusos fertőzés, úgyhogy nincs rá antibiotikum, ezek a vírusgátló készítmények meg csak a szerencséseknek érnek akármit is.
2014. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyjából én is így látom. Köszi a válaszod. Az orvostudomány hogy nem jött még rá semmi felettébb hasznos kezelésmódra? Pedig sok embernek jól jönne ez már.
2014. jan. 18. 16:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem akarok rászólni, de nekem nem jött ki mostanában. Sajna ez egy olyan vírus, ami örökre benned marad, ha egyszer megkapod akkor így jártál.

Ne tegyél rá ilyen orvosi krémeket, sz*rt se érnek azok! Nekem csak jobban terjedt, és sokára múlt el!

Vegyél teafa olajat, és azt magába kend fel egy föltisztítóval. Erős gomba-vírusölő. Egy nap vagy háromszor, nem ajánlják magába mert, hogy nagyon erős, de kit érdekel. Az a legjobb ha hagyod száradni. Max, ha otthon vagy, akkor nagyon erős mentolos-csípős fogkrémmel kend be, és hagyd rajta vagy 10órán keresztül. Igaz én csak a teafaolajat használtam, meg volt amikor bekevertem grapefruit cseppel, hát baromira csíp, de hamarabb elmúlt mint az orvosi kamukenőcsöktől, amitől viszketett mint állat meg hatalmas lett.

2014. jan. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!