Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Rettegek a nőgyógyásztól, mit...

Rettegek a nőgyógyásztól, mit csinál pontosan? Hogyan készüljek fel rá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves lány vagyok(szűz) és úgy érzem ott lent nem minden stimmel.Elszeretnék menni nőgyógyászhoz de rettentően szégyenlős vagyok még a saját nővérem előtt se merek leöltözni..Tudom hogy nem én lennék az egyedüli lány aki nem mer levetkőzni..és azt is tudom hogy a nőgyógyász már több száz meztelen nőt látott de nem merek elmenni..és ha el is mennék hogyan készüljek fel rá?Mit kellene tennem?Kérlek segítsetek :( És hogy történik a vizsgálat?



2016. jún. 28. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Bemész bemutatkozól,elmondod a problémád.Elküld levetkőzni,utána megmondja,hogy ülj fel a vizsgáló székre.Utána megvizsgál,ha kérdez akkor válaszolsz.Nem több mint 5 perc.Utána visszaöltözöl,és leülsz az asztala mellé,és elmondja mi a probléma.

Menj hosszabb felsőbe először.

Nem tudom mi a problémád, de nekem most azt mondta a doki hogy a lányomnak, szintén szűz 14 éves ,vegyek canesten kombit folyásra.

Amig nem él nemi életet,addig nem kell renszeresen járnia.


Persze ha más a baj midenféleképpen menj el.


Remélem tudtam segíteni.

2016. jún. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előtte le kell zuhanyozni.
2016. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A hosszabb fölső vagy a szoknya valóban praktikus, mert akkor az öltözőtől a vizsgálóasztalig nem pucér popóval sétálsz el.
2016. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenki segitseget

Szerintem nekem is folyasom van:/

Veszek erot magamon es kerek idopontot:)

2016. júl. 1. 01:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Első alkalommal jobb női orvoshoz menni,előtte kevésbé kellemetlen levetkőzni.


De van természetes fehér folyás a lányoknál,nőknél,ez tini korban jelenik még 9-14 éves korban,a hüvely tisztulását szolgálja.Színe fehér vagy átlátszó,ha picit szárad akkor világos sárga lehet,ha már a bugyidon egy ideje ott van,pici szaga lehet.

De ha nem csíp és amikor friss még nincs szaga akkor teljesen normális a folyás.Tisztasági betétet kell használni,tiszta marad akkor a bugyidba.


Sokan nem hallottak a fehér folyásról és megijednek hogy valami fertőzés

2016. júl. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amúgy meg ha nem akarsz orvoshoz menni és nem fehér folyásról van szó akkor canesten krémet ,idelynt tudsz venni a gyógyszertárban.


Majd írd meg mire jutottál.

2016. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző jól írta le a teljesen normális fehérfolyást, ha ez van nálad és más tünet nincs akkor rendben vagy.

Ha pedig orvoshoz kellene menned, akkor első alkalommal női orvost ajánlanék én is, mert elötte azért elviselhetőbb a terpesztés.

2016. júl. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!